Вознемирувачки фотографии, Амбер ги покажа модринките од Џони Деп

Актерката Амбер Херд го тужеше познатиот актер Џони Деп, а на едно неодамнешно судење откри детали за тоа како Џон Ди користел наркотични дроги и алкохол во исто време. Покрај тоа, таа достави и фотографии кои ги прикажуваат трагите на неговото насилно однесување, кои повторно се пуштени во јавноста.

Оваа непријатна сцена се случила кога Амбер одлучила да му соопшти дека го остава.

Да се потсетиме, Џони Деп својата поранешна сопруга, исто така, ја тужеше за клевета и бараше 50 милиони долари, па поради тоа таа ги приложи фотографиите до судот.

Парот се запозна во 2011 година, се венчаше во 2015 година, а во 2017 година и официјално се разведе.

Кога Амбер во 2016 година ги покажала овие фотографии пред судот, а кои сега се достапни и за јавноста, на Џони Деп му било забрането да и приоѓа.

Слични објави

Камерон Дијаз, Силвестер Сталоне, Џеки Чен… Овие глумци кариерата ја почнале во филмови за возрасни (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Не треба да бидете особено вешти во кујната – Слатки капкејк елкички за уште послатки новогодишни празници

Еспресо

Николина Пишек со апел до хрватската Влада: Откажете се од распаднатите авиони, дајте ги парите во Петриња и Сисак!

Васко Спасоски

Бијонсе на гала вечера се појавила во фустан под кој не се носат гаќички! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сексуалната желба се враќа и со чај

Igor

Родени шефови – Тие се најупорните и најдоминантните хороскопски знаци!

Igor

Остави Коментар

3 × два =

Слични објави

Дарко Илиевски стана татко, се роди малиот Матео во Мајами (ФОТО)

Igor

Малечкиот Кеба ја упропасти Северина! Подигнала кредит од 70.000 евра! Ставила под хипотека уште еден стан (ФОТО)

Igor

ЖЕШКА фотосесија: СПЕЈКО се надмина себеси, жените во транс!

Igor

Божиќната ѕвезда со овие совети ќе ви цвета преку целата година

Еспресо

Раперка починала по зголемување на задникот, докторот со шокантна изјава: Умре зашто мораше да умре!

Еспресо

Потврдена причината за смртта на американската раперка која почина на 25 години

Еспресо