ВОДИТЕЛ ЈА „ПОДБРА“ ВОЈВОТКАТА: Меган, врати се во Америка!

Британскиот водител Пирс Морган е познат по тоа што нема влакна на јазикот. Овојпат кај него на тапет се најде војвотката од Сасекс, Меган Маркл, откако прочитал дека нејзиниот тим им забранил на луѓето да се фотографираат на Вимблдон.

Таа го следела мечот заедно со пријателките Серена Вилијамс и Каја Јуван. Една од присутните во публиката тврдела дека откако фотографирала, дошол член на кралското обезбедување и ѝ рекол дека не смее да ја слика Меган.

Пирс никогаш не криел дека има проблем со однесувањето на Меган, а во неколку наврати ја „советувал“ да се врати во Америка.

„Урнебесна е оваа опсесија со приватноста на Меган. Прво, лицемерно е, второ тие се јавни личности. Тие се војвода и војвотка од Сасекс. Ако сакаш приватност Меган, немој да седиш на кралските седишта во Вимблдон, во кои се вперени сите камери. Одиш таму со своите бесплатни билети, со две другарки кои исто влегуваат бесплатно. Вие сте јавни личности. Сите. Престани со таа приватност. Ако сакаш приватност, врати се во Америка и живеј така“, изјавил тој.

 

Слични објави

Поранешната Мис на Југославија има 57 години и изгледа феноменално! (ФОТО)

Еспресо

ФАТЕНИ! Бред Пит се почесто во јавноста се појавуваа со оваа актерка! Таа ниту малку не е слична на Анџелина Џоли (ФОТО)

Igor

Војводите од Сасекс на мета на критичарите: Соседите им прават проблем (ФОТО)

Igor

Четири најубедливи докази за постоење на патници низ времето (ВИДЕО)

Еспресо

Наташа Беквалац: Љубовта ме натера да го направам тоа (ВИДЕО)

Igor

ОВА СИГУРНО НЕ СТЕ ГО ЗНАЕЛЕ: Постои само една земја во светот каде Божиќ не се слави ниту на 25-ти декември ниту на 7-ми јануари

Еспресо

Остави Коментар

2 + 20 =

Слични објави

ЈЕЛЕНА И ДУШКО ПО СКАНДАЛОТ СО СОРАЈА: За едно се согласни и двајцата

Igor

Тој е личниот фризер на дамите од семејството Заеви: Со Зорица Заева се држиме до тоа што најдобро ѝ стои! (ФОТО)

Igor

КАРЛЕУША НА ТУРБО ПОГОН: Плива со луксузно помагало! (ВИДЕО)

Igor

Оптичка илузија или реалност? Највпечатливите на црвениот тепих во Лондон (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Со месеци се тврди дека таа е новата девојка на Бред Пит, а актерката сега конечно раскажа за нивниот однос

Еспресо

Синот на Андреа Бочели е вистинско „бонбонче“ (ФОТО)

Igor