ВИСТИНСКИ СРАМ: Се појавила на црвен тепих, никој не знаел која е таа

Дека блогерките и инфлуенсерките се „селебрити“ најчесто само во своите глави, доказ е и извесна јутјуберка Тами Хембров која се појавила на доделувањето на наградите МТВ ВМА.

Кога излегла на црвениот тепих, ниту еден од присутните фоторепортери не реагирал, па нејзината асистентка морала да покаже натпис со име, за барем малку од малку да знаат која е таа.

Но, се чини дека на блогерката не ѝ пречело ова многу, бидејќи видеото го споделила на Инстаграм, а асистентката со парчето хартија не е скриена.

Сепак, не изостанале злобните коментари дека да не бил тој лист, никој немало да знае која е таа и дека е популарна само во некој свој замислен и ограничен свет.

Слични објави

За 60 дена потполно сам ја изградил куќата која располага и со голем базен! (ВИДЕО)

Еспресо

Дека се плашам, се плашам: Жељко Јоксимовиќ испрати јасна порака за коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Фасцинантна глетка: Наместо туристите, во цветањето на црешните уживаат елени (ВИДЕО)

Еспресо

Атиџе ѝ ја предвиде иднината гледајќи ѝ на кафе на Сара Џесика Паркер

Еспресо

Прекрасната Ешли Грем повторно ја воодушеви јавноста! (ФОТО)

Еспресо

За позата 69 знаат сите, но дали сте ја пробале позата 70?

Igor

Остави Коментар

девет − 5 =

Слични објави

Александра Пријовиќ е бремена? Лепа Брена случајно ја издаде снаата! (ФОТО)

Еспресо

Три години по смртта – Вдовицата на Хју Хефнер ужива со новото момче

Еспресо

ПОСЛЕДНИОТ БРАК ГО ДОВЕДЕ ДО РАБОТ: Холивудската легенда денес изгледа како бездомник, искинат и валкан на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

ТОПЛО ПРЕДЈАДЕЊЕ: Печени пиперки со пикантен фил од фета (РЕЦЕПТ)

Igor

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Еспресо

Најдобрата природна маска за брз раст на косата

Igor