Велат дека досега не се пријавила поубава кандидатка во „Ѕвездите на Гранд“ (ФОТО)

Членовите на жирикомисијата од „Ѕвездите на Гранд“ често се жалат дека ѕидот кој го имаат пред себе им е „најголемиот хендикеп“, со оглед на тоа дека така се фокусирани само на пеењето, а велат дека една ѕвезда ја сочинуваат повеќе фактори.

Тоа се покажа уште еднаш, поточно на сцената кога се појавила Ивана Цвикиќ (20) од Лакташ.

Иако е студент на музичката академија, таа не успеа да го импресионира жирито кое нејзиното пеење го оцени како „коректно“, но кога ја погледнаа како изгледа, изјавија дека би ја земале во тимот поради нејзината убавина.

Погледнете неколку нејзини фотографии:

 

View this post on Instagram

 

Vidimo se i ovu subotu u Caffe Flores Banjaluka!

A post shared by ć (@ivanacvikic99) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ć (@ivanacvikic99) on

 

View this post on Instagram

 

Fifty shades of #summer #green #neon #afro #boxbraids

A post shared by ć (@ivanacvikic99) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ć (@ivanacvikic99) on

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ć (@ivanacvikic99) on

Слични објави

Адријана Лима со оваа фотка го воодушеви светот: Прекрасна е! (ФОТО)

Igor

Рецепт за највкусниот џем од кајсии

Igor

Иако е здраво, некогаш НЕ ТРЕБА да користите маслиново масло

Igor

Премиерно претставена песната со која Васил Гарванлиев ќе не претставува на Евровизија (ВИДЕО)

Еспресо

Карлеуша со ОВИЕ ФОТОГРАФИИ докажа дека меѓу неа и Душко СЕ Е ВО РЕД! (ФОТО)

Igor

Оскаровката Џуди Денч – Најстарата жена на насловната во историјата на магазинот Вог (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

тринаесет + 16 =

Слични објави

Како изгледа СРОДНАТА ДУША на секој хороскопски знак

Igor

Мараја Кери го најави Божиќ со вирално ВИДЕО

Igor

Ќерката на Бијонсе се повеќе личи на мајка си! (ФОТО)

Слободен Печат

„Уловен“ Хамилтон со секси блогерка! (ФОТО)

Igor

Тренд кој го одзема здивот: Со овој впечатлив аксесоар секој стајлинг изгледа феноменално! (ФОТО)

Igor

Луѓето се прашуваат – дали е ова можно? Погледнете какво возило купил Арнолд Шварценегер (ФОТО)

Igor