Туна уште попровокативна на плажа (ФОТО)

Познатата пејачка од Скопје, Туна Сејдиу, ова лето беше многу активна со бројни концерти за албанската публика. Таа има и голем број обожаватели кои ја следат на социјалните мрежи, преку кои често споделува различни фотографии и видеа од секојдневието.

Неретки се и случаите кога Туна објавува дури и провокативни слики за фановите. Една таква слика скопската пејачка неодамна сподели со своите следбеници на Инстаграм.

Станува збор за фотографија реализирана на плажа, во која таа се појавува многу привлечна во провокативна облека, пренесува Телеграфи. Иако во горниот дел таа се појавува целосно облечена во црна боја и со капа на главата, во долниот дел ја истакнува атрактивната линија.

Телеграфи

View this post on Instagram

Nuk pe dika 💙

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

View this post on Instagram

💛

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on

Слични објави

Гола и сексипилна: Џеј Ло на „безобразен“ начин го најави својот нов сингл (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Ја немаше долго време, но сега се врати! Накова позира во лифт во бела блузичка, а градник нема! (ФОТО)

Igor

Кога ќе ве прегрне лав, тоа изгледа вака… (ВИДЕО)

Еспресо

Лиам Хемсворт повторно заљубен – Тој ја заборави Мајли која му го скрши срцето (ФОТО)

Еспресо

Васил Гарванлиев најдобар на светскиот фестивал за фолк-култура: „Ѓердан“ му донесе победа

Еспресо

Супервкусен колач со вишни и банани

Igor

Остави Коментар

14 + 13 =

Слични објави

Алекс Родригез го откри урнебесниот начин на кој Џеј Ло го присилила да ја запроси (ВИДЕО)

Igor

Шарлот од „Сексот и Градот“ откри која е најодвратната сцена која ја снимила (ВИДЕО)

Igor

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Еспресо

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Igor

Сочни полнети пилешки ролнички, нема да можете да им одолеете

Igor

Ќерката на Анџелина Џоли го прослави роденденот во СОБА ЗА БЕГСТВО

Igor