Цревата и се испреплеткале: Актуелната учесничка на „Ѕвездите на Гранд“ ИТНО оперирана!

Пејачката и учесничка во актуелната сезона на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ Тамара Радмиловиќ, објави фотографија на Инстаграм на која се гледа дека е хоспитализирана и призна дека причината за престојот во болница е операција.

Instagram

„Имав мачнини, повраќање и ненормали грчеви во стомакот. Завршив во Ургентниот центар и ми направија цт. Ми рекоа дека сум имала преплет на цревата поради некоја поранешна операција кога сум имала сообраќајна несреќа“, открила Тамара за Нема забранети и додала:

„Сега сум подобра. Фала Богу што се пројде добро и ме оперираа. Се надевам дека опоравувањето брзо ќе пројде.“

Инаку, не можеше во полош момент да и се случи ова на Тамара. Таа веќе требаше да се подготвува за нов круг во „Ѕвездите на Гранд“, а се надева дека ќе успее да се опорави на време, така што би можела да го даде својот максимум во новиот круг на сцената.

Слични објави

Принова кај БИНГО девојката: НАТАЛИ по вторпат ќе стане мајка (ФОТО)

Igor

Поранешната на Кајмакоски секој ден во долна облека на Инстаграм (ФОТО)

Igor

ПРСТЕН ВРЕДЕН НАД 600.000 ЕВРА: Откако ја тргна ракавицата многумина останаа шокирани! (ФОТО)

Igor

Милиќ Вукашиновиќ верува дека прележал коронавирус: Јас го поминав тоа уште во декември!

Еспресо

Карлеуша на концертот на Беквалац се појави во најнеобичен фустан досега: Сите гледаа во еден детаљ! (ФОТО)

Еспресо

СПЕЦИЈАЛИТЕТ ОД ВРАЊЕ: Традиционална пита со три задолжителни состојки (РЕЦЕПТ)

Igor

Остави Коментар

петнаесет − петнаесет =

Слични објави

Ентони Хопкинс ќе го глуми тренерот на Мајк Тајсон!

Еспресо

Поранешниот дечко на починатиот Џорџ Мајкл му ја искршил вилата вредна неколку милиони (ВИДЕО)

Igor

Беа блиски пријатели: Јелена Карлеуша вчера објави заедничка фотка со Тоше Проески (ФОТО)

Васко Спасоски

Три милиони прегледи за два часа: Емили покажа сè! (ФОТО)

Еспресо

Анџелина Џоли и Бред Пит конечно постигнаа договор за образованието на децата: Се одлучија за „традиционален начин“

Еспресо

Спејко е најлајкуван маж за ова лето, погледнете зошто (ФОТО)

Igor