Цеца како Коштана: Сексуалните сцени кои Аркан сакаше да ги скрие (ВИДЕО)

На својот инстаграм-профил Цеца Ражнатовиќ сподели фотографија од пред 20 години, кога се проба во актерските води, глумејќи во филмот „Нечиста крв“.

Youtube

Експлицитните кадри во филмот во кои се појавуваше Цеца во улогата на Коштана, по барање на Жељко Ражнатовиќ Аркан, со кого тогаш била во врска, биле исфрлени од финалната верзија.

Дури по 11 години, целокупниот материјал од снимањето го откупила телевизијата Happy и го прикажала како серија „Тајната на нечиста крв“.

Гледачите конечно можеа да ги видат жешките кадри на Цеца.

Деновиве фолк-дивата ги воодушеви фановите кога на својот профил на Инстаграм во стории објави фотографија од снимањето на филмот и напиша:

„Коштана… 1991 година.

Слични објави

Патики од 100 евра кои секоја втора девојка ги има, а мажите ги мразат! (ГАЛЕРИЈА)

Igor

Загина ѕвездата од серијата која се гледаше и во Македонија (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Igor

Ѕверката од „Сексот и градот“ на 64 години повторно татко (ФОТО)

Igor

Аки Рахимовски добил ќерка со 27-години помладата Словенка

Еспресо

ИМ СЕ ВРАТИ НА ПОРОЦИТЕ: Ѕвездата од „Мелроуз плејс“ повторно во болница

Igor

Остави Коментар

седум − 2 =

Слични објави

Ријана ја прошета најмалата торбичка во светот (ФОТО)

Igor

ТАА ГО КРИЕ, А ТОЈ СЕ СОБЛЕКУВА: Момчето на Анастасија остава без зборови

Igor

НАЈГОЛЕМ ШОК ВО ИСТОРИЈАТА НА ОСКАРИТЕ: Неговиот филм е прогласен за НАЈДОБАР, а режисерот од солзи не можеше да зборува (ВИДЕО)

Еспресо

Ештон Качер се уште е во контакт со ќерките на Деми Мур!

Еспресо

Познат српски пејач остана без покрив над глава: Сопругата го избркала зашто му ја дознала љубовницата (ФОТО)

Igor

Елена Петреска роденденот на својата ќерка Софија (3) го прослави на плажа (ФОТО)

Igor