ТЕЛЕВИЗИСКАТА ПРЕЗЕНТЕРКА покажа сѐ од своето тело (ФОТО)

Албанската убавица од телевизиските екрани, Рашел Коланеци, успева да привлече големо внимание со речиси секоја фотографија која ја споделува со обожавателите на социјалните мрежи.

Таа брои повеќе од половина милион следбеници на Инстаграм и додека сме во летната сезона доминираат сликите со бикини.

Во текот на викендот, презентерката објави слика со бикини на профилот, а во прв план е делот од телото по кој е и попозната.

– Тука се занимавам со моите работи  – стои во описот на фотографијата на Рашел.

https://www.instagram.com/p/Bz6DwWonMQI/

Убавицата стана позната во пошироката јавност со нејзиното учество во шоуто на Ермал Мамачи, а претходно беше позната како најатрактивната албанска кик-боксерка, пренесува Телеграфи.

View this post on Instagram

Go to my profile to shop my swimwear 💕🐒

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

View this post on Instagram

best escape anyone can have 💙

A post shared by Raimus ™ (@rashelkolaneci) on

Слични објави

Принцезата Шарлот им се исплази на поддржувачите на нејзините родители (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сестрите Грубовиќ на едно место – тие се како виното, колку постари, толку поубави (ФОТО)

Igor

Мажите ќе се разочараат. Нивес го покажа љубовникот! (ФОТО)

Igor

Погледнете на колку години казна затвор е осуден Харви Вајнстин! (ФОТО)

Васко Спасоски

Поминаа лошите времиња! Тамара Тодевска се враќа на сцената со нова песна! (ВИДЕО)

Igor

За вас пронајдовме неколку волшебни пролетни фотографии: Погледнете ги!

Еспресо

Остави Коментар

седумнаесет + девет =

Слични објави

Не е лесно да се соработува со Бијонсе! (ФОТО)

Еспресо

Милица Павловиќ со новото жешко видео ги остави мажите без сон (ФОТО)

Еспресо

ФОТО: Сите зборуваат за целулитот на Станија: „Во живо изгледам како девојка од 15 години“!

Васко Спасоски

Музичката индустрија повика на запирање на работата поради Џорџ Флојд, МТВ ги замрачи екраните ширум светот

Еспресо

Дуа Липа напиша дека била погрешно сфатена – Реагираше и нашата естрада, а УНИЦЕФ се огради од нејзините ставови

Еспресо

Кевин Харт копија на The Rock! (ФОТО)

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian