10.8 C
Скопје
05:55 - 23 мај, 2024

Ознака : телевизиска презентерка

ЛајфстајлСцена

ТЕЛЕВИЗИСКАТА ПРЕЗЕНТЕРКА покажа сѐ од своето тело (ФОТО)

Igor
Албанската убавица од телевизиските екрани, Рашел Коланеци, успева да привлече големо внимание со речиси секоја фотографија која ја споделува со обожавателите на социјалните мрежи. Таа...