ТАЈНИТЕ НА БАЛКАНСКИТЕ ДИВИ: Брена лесно се опива, Карлеуша е постојано нервозна

Весна Змијанац е на балканската естрада околу 50 години, а за тоа време сцената ја делела со многу свои колешки од целиот Балкан, наведува Еспресо.рс.

Затоа и знае многу детали, на пример дека на Лепа Брена ѝ е доволно сосема малку алкохол за веќе да биде поднапиена. Самата Весна, всушност признава дека пие алкохол само кога е на сцена.

За Цеца и за Јелена Карлеуша вели дека се постојано нервозни и се полни со некоја чудна енергија која не им е пријатна на оние околу нив.

Но, од друга страна, за Јелена Карлеуша мисли дека одлично менаџира со скандалите и дека дури и најлошиот публицитет го користи за да го сврти во своја корист, но дека луѓето, едноставно, не ја разбираат.

Слични објави

Ирена Спировска: Не е важно каде чекаш Нова година, туку со кого

jasmina.kantardzieva

Совршен сезонски десерт: Ка­ра­ме­ли­зи­ра­ни круши

Igor

Њу ејџ номадките од „Перија“ го издадоа новиот мини албум „Кокало“: Ова е 50-то издание на издавачката куќа „Шарла“

Еспресо

Хороскоп за 03 ноември, недела – Биковите да внимаваат во сообраќајот, Раковите да ги избегнуваат пороците

Igor

МОЖЕТЕ ДА ИМ ВЕРУВАТЕ: Родените во овој хороскопски знак секогаш ќе ја чуваат вашата тајна

Igor

ЈЕЛЕНА СЕ ЈАВИ И МИ ГО КАЖА ОВА! Туцаковиќ откри што се случувало пред смртта на Дивна Карлеуша

Igor

Остави Коментар

19 + тринаесет =

Слични објави

Меган и Хари покажаа колку се променил Арчи: Тој е весело бебе, а оваа физичка карактеристика ја наследил од Хари (ФОТО)

Igor

Италијанскиот милионер ја изненади својата 28 години помлада девојка со „бесна“ кола! (ФОТО)

Еспресо

Проверете дали имате совршен сексуален живот со партнерот

Igor

Хороскоп за 13 ноември среда – Овните треба да внимаваат што зборуваат, Лавовите ќе паднат во искушение

Igor

Ретко кој ја видел: Ова е едната ќерка на Здравко Чолиќ и денес наполни 18 години (ФОТО)

Igor

Мачките добро знаат како да се забавуваат и се вистински мајстори за лудории во домот! (ВИДЕО)

Еспресо