Таа е веќе голема девојка! Погледнете како изгледа повозрасната ќерка на Маја и Дарко Панчеви (ФОТО)

Сигурно малку повозрасните се сеќаваат на видеоспотот на пејачката Маја Панчева за песната „Сонам“, во кој се појавува и нејзиниот сопруг, славниот фудбалер Дарко Панчев и нивната прва ќерка – Надица.

Токму Надица ја има главната улога во спотот, а од тогаш досега има поминато скоро 18 години.

Таа денес е вистинска убавица, но за разлика од останатите деца на познатите личности, Надица не сака многу да се експонира во јавноста.

Погледнете како таа изгледа денес:

 

View this post on Instagram

 

Vogue. ❤️

A post shared by Nadica Pancheva (@panchevanadica) on

 

View this post on Instagram

 

Be your own hero.

A post shared by Nadica Pancheva (@panchevanadica) on

 

View this post on Instagram

 

Chin up and smile baby.

A post shared by Nadica Pancheva (@panchevanadica) on


Инаку Маја и Дарко од бракот покрај Надица, ја имаат и помалечката Марија.

 

 

 

Слични објави

Бела Хадид закопчана до врат, но сепак успеа да ја „запали“ јавноста! (ФОТО)

Igor

Ѕвездата од „Беверли Хилс“ ги покажа силиконите, но сите се чудат на нивниот изглед (ФОТО)

Igor

Видео хороскоп 18 јули 2019, четврток

Igor

Поради овој потег Шакира стана главно меме на интернет!

Еспресо

Рита Ора облече црвен џемпер со дупки, а под него… (ФОТО)

Васко Спасоски

Ова е „Најслабата куќа“ во светот, ѕирнете во нејзината внатрешност (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

8 + 9 =

Слични објави

165 илјади воодушевени луѓе: Видеото во кое овие луѓе дознаваат дека ќе добијат внуче е вистински хит (ВИДЕО)

Еспресо

Цеца ја објави Анастасија во бело бикини, а погледнете што напиша како коментар (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп 20.09.2019 петок

Igor

Рита Ора ја покажа секси тетоважата на интимното место (ФОТО)

Еспресо

НЕВОЗМОЖНО: „Стар сум, никој повеќе не ме сака“ (ФОТО)

Igor

Кој хороскопски знак лесно простува, а кој никогаш не простува?

Igor