СВЕТОТ ШОКИРАН: Принцот Хари ја изневерувал Меган со оваа АТРАКТИВНА МАНЕКЕНКА! (ФОТО)

Кралското семејство го погоди голем скандал кога исплива информацијата дека принцот Хари ја изневерувал својата избраничка Меган Маркл со манекенка.

Ангела Левин напиша биографија за кралското семејство, каде истакна дека Меган не е единствената личност со која Хари започнал врска во 2016 година.

Според зборовите на авторката, Хари имал романса и со манекенката Сара Ен Меклин, а и на двете им испраќал пораки додека тие не прифатиле да се видат со него.

View this post on Instagram

World 🌎 earth 🌏 day 💙 Lets talk about food waste – something I’m very passionate about and try to make sure I reduce daily. The UK average household wastes £470 of food a year. Food waste leads to a significant source of methane – a potent greenhouse gas with 21 times the global warming potential of carbon dioxide. * So let’s stop wasting food away which doesn’t need to be! Get creative! The biggest food waste are fruits and vegetables. Create a delicious vegetable curry, stir fry, vegetable chili, roasted vegetables or a fruit based desert with them! Use herbs and spices to add flavor to dishes which you feel are bland. My favourite is adding fresh basil and coriander🙏🏻 * 👫Together by changing daily habits we can help look after planet earth 🌏 #worldearthday #elminatefoodwaste photo @moeez

A post shared by sarahannmacklin BSc, ANutr (@sarahannmacklin) on

Меклин го оставила принцот по само неколку излегувања, а не е познато дали американската актерка знаела дека не е единствена девојка на Хари во тој период.

Слични објави

Меган Маркл и принцот Хари се преселија во Лос Анџелес!

Еспресо

Ирина Шајк и Бредли Купер конечно се договорија околу старателството!

Еспресо

Вистината за ХИМАЛАЈСКАТА СОЛ: Во овие митови не треба да верувате

Igor

Брзо, лесно и освежувачки: Вкусни летни такоси готови за 20 минути (РЕЦЕПТ)

Igor

Колин Фарел се спрема за улогата на Пингвинот во Бетмен! (ФОТО)

Еспресо

Никол Шерцингер без долна облека: Пејачката во провокативна поза во секси боди (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

19 + 4 =

Слични објави

Дапчевиќ од Белград: Седете дома, бидете здрави и чувајте се

Еспресо

Вал Килмер: Искашлував крв, креветот беше црвен…

Еспресо

Како Северина се подготвува за турнејата? (ФОТО)

Igor

Гледала како УМИРА, но не можела ништо да направи: Писателката зборува за болната трагедија

Igor

Дизни ненадејно откри кога почнува втората сезона на „The Mandalorian“!

Еспресо

Четири грешки поради кои ноктите се уништуваат

Igor