25.8 C
Скопје
00:23 - 30 јуни, 2022

Сузана Манчиќ паднала на сред улица: Се здобила со скршеница и планира да замине во Грција на лекување

сузана манчиќ

Водителката Сузана Манчиќ неодамна го скрши прстот на ногата кога падна на улица, а сега откри како се случило сето тоа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

„Од засега непознати причини паднав на пешачки премин. Одев полека, среќна, насмеана и наеднаш паднав. При падот ги превиткав сите прсти на стапалото, едниот го скршив, но што ќе правиш – тоа?“, изјави таа за Гранд онлајн.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Suzana Mancic (@suzanamancicofficial)

Водителката додала дека по повредата ќе оди кај сопругот во Грција да ја лекува.

„Утре одам кај него, треба да се опоравам две недели“, низ смеа истакнала Сузана.

Слични објави

Ева Лонгорија за абортусот во САД: „Ние жените нема да молчиме; требаше Обама да именува нови судии, а не Трамп“

Еспресо

„По разделбата со Џони Деп ги собирав деловите од својот живот, не се грижев за себе“, Винона Рајдер отворено за своите мрачни периоди од животот

Еспресо

Сузана Манчиќ прозборе за голите фотографии: Заработив повеќе од кој било во историјата на Плејбој

Еспресо

Од Летиција од Шпанија до Брижит Макрон, Џил Бајден и Елизабета Ѓоргиевска: Најдобрите модни изгледи на гала вечерта на самитот на НАТО

Еспресо

Портпаролот на Џони Деп: „Нема враќање во Пиратите од Карибите“, фановите се разочарани

Еспресо

Славчо Попоски најавува нестабилност со пороен дожд

Еспресо
Се вчитува....