СТИГНАА РЕЗУЛТАТИ ОД ОБДУКЦИЈАТА: Ова се вистинските причини за смртта на фронтменот на Продиџи!

Кинт Флинт, фронтменот на групата Продиџи, почина од предозирање, пишува во резултатите од обдукцијата.

Вештакот Каролина Бејсли-Мари тврди дека не постојат доволно докази за тоа дека фронтменот на Продиџи, кој беше пронајден мртов во својот стан на 4 март, сакал себеси да си го одземе животот.

Објавените резултати од обдукцијата и токсиколошкиот тест, покажуваат дека Кит пред смртта консумирал кокаин, алкохол и кодеин.

– Што ако само правел глупости па се тргнало по лошо? Никогаш  нема да бидеме сигурни за што размислувал Кит тој ден, па поради тоа во истрагата за неговата смрт ќе прогласам отворен заклучок – рече таа, а пренесуваат светските медиуми.

Тоа значи дека смртта е сомнителна, но не може да се потврди причината.

„Ја разгледував опцијата дека станува збор за самоубиство, но за тоа да го заклучам, би морала да потврдам дека Флинт намерно сакал да си го одземе животот. Во однос на околностите, не наоѓам доволно докази за такво нешто“, додаде Каролина.

Слични објави

Хрватската пејачка гола ужива на Бали: Влезе во када полна со цвеќе, а се околу неа е луксузно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопски знаци на кои не можете да им се доверите, ниту пак да им верувате

Igor

Имате тенка и слаба коса? Овие фризури се за вас

Igor

Љубов и спорт: Погледнете како ИВАН РАКИТИЌ вежба со сопругата

Igor

Џаред ГИ СОГОЛЕ Хрватите: Од цената на билетите ЌЕ ВИ СЕ СВРТИ, а еве што тоа вклучува

Igor

УТРИНСКИ РУТИНИ: Како хороскопските знаци го започнуваат денот?

Igor

Остави Коментар

шест − 6 =

Слични објави

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Еспресо

Луѓето „умираат“ од смеење – Далибор Петко го копираше аутфитот на Јелена Карлеуша (ФОТО)

Еспресо

Драмата продолжува: Мајката на славниот пејач шокираше со неговата фотографија од болничкиот кревет (ФОТО)

Igor

Карлеуша конечно ја призна аферата со Врањеш: Тоа се моите голи гради и мојот полов орган!

Еспресо

Сергеј Трифуновиќ на „Олд трафорд“ ја пееше химната на Ливерпул (ВИДЕО)

Igor

Каролина Гочева објави секси-фотки! Популарната пејачка ги изненади фановите! (ФОТО)

Igor