20.8 C
Скопје
20:45 - 14 јуни, 2024

Ознака : Кит Флинт

ЛајфстајлСцена

СТИГНАА РЕЗУЛТАТИ ОД ОБДУКЦИЈАТА: Ова се вистинските причини за смртта на фронтменот на Продиџи!

Igor
Кинт Флинт, фронтменот на групата Продиџи, почина од предозирање, пишува во резултатите од обдукцијата. Вештакот Каролина Бејсли-Мари тврди дека не постојат доволно докази за тоа...