Tag : Обдукција

Лајфстајл Сцена

СТИГНАА РЕЗУЛТАТИ ОД ОБДУКЦИЈАТА: Ова се вистинските причини за смртта на фронтменот на Продиџи!

Igor
Кинт Флинт, фронтменот на групата Продиџи, почина од предозирање, пишува во резултатите од обдукцијата. Вештакот Каролина Бејсли-Мари тврди дека не постојат доволно докази за тоа...
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian