Сопругата на Сашо Мијалков, Александра: Ме освои со неговиот шарм и харизма (ВИДЕО)

Естрадниот магазин „Бекстејџ“ направи интервју со примабалерината Александра Мијалкова, инаку на јавноста позната и како сопруга на поранешниот директор на Агенцијата за разузнавање – Сашо Мијалков.

Во интервјуто Мијалкова зборуваше за својата кариера, за идните планови, а за првпат сподели и детали од својот приватен живот.

На прашање на новинарката Јасмина Арсова, со што ја освоил сопругот, таа беше искрена и призна дека тоа било неговиот шарм и харизма.

Погледнете го целото интервју:

Слични објави

Како метрополите ги добиле прекарите? Зошто Њујорк е Големото јаболко, а Лас Вегас Град на гревот? (ФОТО)

Еспресо

Камерон Дијаз откри зошто се откажа од глумата: Сега има поинтересна занимација (ФОТО)

Еспресо

Крај на сагата: Култната балада „Stairway to heaven“ не е плагијат! (ВИДЕО)

Еспресо

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Еспресо

Ќе ви го стопи срцето и на вас: Пенелопе Круз испрати порака до Италијанците (ВИДЕО)

Васко Спасоски

КАРЛЕУША ДИВЕЕШЕ НИЗ БЕЛГРАД: Прво седна во БЕСНАТА кола, а потоа направи нешто за што се ОДИ ВО ЗАТВОР! (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

4 × четири =

Слични објави

На Слаткар му светнаа очите од градите на старлетата Драгана Спасовска (ФОТО)

Igor

Славата и парите ја поправија! Луна Џогани има неколку килограми повеќе (ФОТО)

Igor

Били Ајлиш откри дека размислувала за самоубиство: Мислев дека нема да живеам повеќе од 17 години (ВИДЕО)

Еспресо

Која од „Дисциплина кичме“ се разбуди од кома

Igor

Излегува книгата која РОБЕРТ ДЕ НИРО НЕ САКА ДА ЈА ПРОЧИТА – Не знаев дека татко ми е хомосексуалец, мајка ми ми кажа!

Igor

Дневен хороскоп за 27 март 2019, среда

Igor