Синот на Пирс Броснан е згоден „боли глава“! Можеби, позгоден од Џејмс Бонд, проверете (ФОТО)

Најмладиот член на семејството Броснан се вика Парис (18). Тој е исто толку фасцинантен како татко му. Толку е згоден што супермоделката Наоми Кембпел го ангажирала да биде модел за нејзината хуманитарна ревија на Лондонската модна недела. Неговиот славен татко, Пирс, гордо аплаудирал од првиот ред.

На модната писта Парис бил во друштво на „ангелот“ од Викторијас Сикрет, Стела Максвел.

Пирс на настанот пристигнал облечен во стилот на Џејмс Бонд – црн елегантен костум, бела кошула, пеперутка-вратоврска и елегантни очила за сонце.

Ова не е прв ангажман на Парис во модниот свет. Претходно, тој бил модел и за Балмен, Ралф Лорен и Москино.

Credit: Iodonna

Слични објави

Тапанарот на Аеросмит го тужи бендот: Ова не му се случило на никого во групата досега!

Еспресо

Голи нозе, мини-фустан, впечатлива боја… Брижит Макрон во комбинација која малку жени би се осмелиле да ја носат (ФОТО)

Еспресо

Трагичен крај: Пронајдено безживотното тело на Наја Ривера

Еспресо

Младата актерка која глумеше во филмот на Дизни, почина од тумор на мозокот

Еспресо

Туна објави фотографии од када, ама не е сама (ФОТО)

Igor

Природен шејк за рамен стомак

Еспресо

Остави Коментар

Осумнаесет + 9 =

Слични објави

Афера се откри пред камерите: Поранешната жена на Чарли Шин го изневери сопругот со колешка!

Еспресо

Карлеуша шеташе чанта од 6.000 евра, подарок од Огнен Вранеш (ФОТО)

Igor

Се е подготвено: Вечерва започнува „Макфест“!

Igor

Водителката Хелена Роза го прослави 43-от роденден во Нов Зеланд! (ФОТО)

Васко Спасоски

Ефикасни вежби: Како подбрадокот засекогаш да исчезне? (ВИДЕО)

Еспресо

Тамара има СЀ ШТО Е ПОТРЕБНО за да се квалификува во финалето

Igor