СЕКСИ МАЈА БЕРОВИЌ: Го покажа телото од милион долари и провокативната тетоважа! (ФОТО)

Регионалната ѕвезда Маја Беровиќ важи за една од најзгодните пејачки од естрадата во регионот.

За нејзиниот стил често се зборува, но досега не сме ја виделе олку разголена.

Маја одлучи да се соблече во минијатурно бикини и да позира за своите следбеници.

Пејачката покажа облини какви што секоја жена би посакала, а се наѕира и теоважата која привлече големо внимание и која е многу провокативна.

Се работи за пиштол кој е свртен кон нејзиниот интимен регион.

Фотографијата собра повеќе од 45.000 лајкови за помалку од еден час.

Слични објави

По Џенифер Анистон и Метју Пери се приклучи на Инстаграм! (ФОТО)

Еспресо

КАРЛЕУША Е ВИНОВНА: Како хрватскиот фудбалер стана дел од црна листа?

Igor

Продукти во кои се додаваат вештачки бои

Igor

Поранешниот сопруг на Северина се огласи по информацијата дека физички го злоставувале нивниот син (ВИДЕО)

Igor

Салатата со овие три главни состојки е вистински оброк за секого (РЕЦЕПТ)

Igor

По 13 години Даниел Крег се простува од Агентот 007

Igor

Остави Коментар

тринаесет − 3 =

Слични објави

Гледањето порно филмови со партнерот е возбудливо, но и препорачливо!

Igor

„Placebo“ од балкон во Лондон испраќаат многу љубов: Луѓе, чувајте се меѓусебно!

Еспресо

Опасна и жешка Германка: Светската шампионка во кикбокс се сликаше само во танга! (ФОТО)

Igor

Зарем немаш пари за нови сандали? Луна Џогани на снимање во искинати штикли! (ФОТО)

Еспресо

НЕМА ДА МОЖЕТЕ ДА СЕ ИЗНАГЛЕДАТЕ: Бред Пит и на 55 години е фатален маж (ФОТО)

Igor

Џез-фестивал во Прилеп на 27, 28 и 29 август

Еспресо