Се сеќавате на скандалозната Нина Мориќ: Атрактивната Хрватка лежи на јахта и позира завртена со грб! (ФОТО)

Популарната Хрватка и поранешна манекенка Нина Мориќ (44) објави нова провокативна фотографија на социјалните мрежи, на која во прв план е затегнатиот задник и огромната тетоважа на грбот.

Имено, Нина објавила фотографија на која се сонча на јахта, а нејзиниот задник бил завртен кон објективот. Таа облекла бикини со леопард дизајн, додека со тангата предизвика големо внимание кај нејзините следбеници, па поради тоа доби 22.000 лајкови.

– Нема Фотошоп на овој задник, само физичка активност… И моменти на чист и здрав егзибиционизам – напишала Нина во описот на фотографијата на италијански јазик.

Нина на Инстаграм ја следат 672.000 следбеници, а луѓето на овие простори никогаш нема да ги заборават скандалите поврзани со неа.

Фото: Инстаграм

Слични објави

Најголемите тајни на секој хороскопски знак, кои ни себеси не би си ги признале

Еспресо

Ема Стоун е принудена да ја откаже венчавката поради коронавирусот

Еспресо

Ипанема, eдна од најсекси плажите на светот

Еспресо

„Златна мечка“ за Хелен Мирен за животно дело на Берлиенале 2020

Еспресо

Со кого сѐ се дружеше сопругата на Трудо пред да ѝ биде дијагностициран коронавирусот

Еспресо

Почина Зденка Вучковиќ, првата детска ѕвезда во поранешна Југославија (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

17 − два =

Слични објави

Каролина Гочева блесна на јубилејната насловна страница на „ПОРТРЕТ Магазин“

Igor

Модна битка: Карлеуша ја ископира Северина! На која и стои подобро? (ФОТО)

Igor

Како да изгледате млади и после 60-те: Само погледнете ја Брижит Макрон! (ФОТО)

Igor

Ќе заборавите на коронавирусот кога ќе ги видите овие фотографии на Јелена Карлеуша! (ФОТО)

Васко Спасоски

Симон Трчевски ни испрати порака и запеа песна од Тоше Проески (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Адријана Лима сакала да биде чесна сестра! Невина влегла во брак со Марко Јариќ, а тој ја изневерил со оваа старлета! (ФОТО)

Igor