По скандалите, испливаа сите тајни на Ким и Канје: Долго време не се заедно, а раперот децата ги гледа многу ретко и пати поради тоа! (ФОТО)

Иако написите за проблемите во бракот на Ким Кардашијан Вест и Канје Вест ги полнат медиумите последниве две недели, откако контроверзниот рапер објави скандалозни твитови на социјалните мрежи. 

Тој откри дека мајката на неговата сопруга, Крис Џенер, ја продала секс-лентата на ќерка си сакајќи да ја вивне во центарот на вниманието (во што и успеа, земајќи предвид дека оттогаш реалното шоу „Во чекор со Кардашијан“ се снима и гледа над десет години), блиски извори на славната брачна двојка тврдат дека сопружниците веќе една година не живеат под ист покрив.

Поточно, од моментот кога Канје го купи ранчот во Вајоминг…

Ким уште тогаш изјави дека не планира да се пресели на рачот затоа што се’ уште не е подготвена да се откаже од својот живот во Лос Анџелес, но Канје обожава да живее далеку од градската врева и папараците.

– Канје е во Вајоминг последнава година, а Ким го посетува еднаш месечно и му ги носи децата. Тие не минуваат време заедно, откако тој комплетно го префрли својот живот во Вајоминг и тоа не е местото каде што е неговото семејство, каде што децата му oдат во училиште“, открива изворот и додава: „Ким знае дека не е здраво да биде околу Канје периодов ниту за неа, ниту за децата. Тој мора да се прибере за да може да биде партнер и татко во иднина“, вели извор близок до парот, кој додава дека Вајоминг наводно бил доброместо за кретивноста на раперот.

 

View this post on Instagram

 

Happy Sunday

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on


Исто така, блиските лица тврдат дека Ким и Канје кријат од јавноста дека се разделени ипродолжуваат да креираат слика на среќно и хармонично семејство. Имено, и двајцата се’ уште не се подготвени да се разведат дефинитивно.

Слични објави

Најпродаваните фармерки: Модел кој ги излуде жените ширум светот

Igor

Нема да верувате! Постои интересна причина поради која Фиби од „Пријатели“ морала да има сестра близначка

Еспресо

МОЌНО И ВПЕЧАТЛИВО: Тамара со неверојатен настап на Евросонг (ВИДЕО)

Igor

СТИГНАА РЕЗУЛТАТИ ОД ОБДУКЦИЈАТА: Ова се вистинските причини за смртта на фронтменот на Продиџи!

Igor

„Бог е жена“: Џеј Ло ги воодушеви пријателите со фотографија од теретана, без шминка и со разбушавена коса

Еспресо

Кралицата Летиција знае како да биде во центарот на вниманието (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

седум − 2 =

Слични објави

Заев: Се надевам Тамара сите ќе нѐ направи горди!

Igor

Елтон Џон: Мадона е евтина стриптизета!

Igor

Вкусна и брза салата од боранија (РЕЦЕПТ)

Igor

Што е ЦРНА МЕСЕЧИНА и што му носи на секој хороскопски знак?

Igor

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Еспресо

Меган Фокс за злоставувањето: Имав 15 години и танцував во намокрени бикини (ВИДЕО)

Еспресо