17.8 C
Скопје
05:37 - 24 септември, 2023

Роналдо како суперхерој (ФОТО)

Кристијано Роналдо ја промовираше новата колекција на долна облека CR7 Superero underwear за сезоната пролет/лето 2019.
Како и секогаш, 34-годишниот фудбалер на фотографиите го покажа своето импресивно тело во пози на суперхерој.

Profimedia
Profimedia
Profimedia

Слични објави

Нема договор, штрајкот во Холивуд продолжува, сценаристите ја напуштаат работата

еспресо

(Фото) Бела Хадид уникатна во новата кампања на „Марк Џејкобс“, позира гола и без коса

еспресо

(Фото) Хедер Локлир, беше секс симбол на Холивуд, а сега го крие лицето од папараците

еспресо

(Фото) Сверина во друштво на мажот со кој ја поврзуваа

Еспресо

Разјаснета смртта на ѕвездата на хит серијата „Еуфорија“: „Ненамерно предозирање со фатална комбинација“

Еспресо

(Видео) Софија Вергара е брилијантна во улогата на Гризелда Бланко, немилосрдната шверцерка на дрога, погледнете го тизерот

еспресо
Се вчитува....