РАЗГОЛЕНА НА 66 ГОДИНИ: Даница Максимовиќ во танга (ФОТО)

Даница Максимовиќ покажува дека и во седмата деценија во животот може да изгледа одлично, како и помладите девојки.

На Инстаграм објавила фотографија во танга и градник и покажала како изгледа.

Принтскрин

Слични објави

После Аркан: „Никогаш нема да се омажам, а дечковците ги кријам“

Igor

Доколку сте еден од овие хороскопски знаци тогаш сигурно имате многу пријатели

Igor

Некогаш најзгодниот актер денес изгледа непрепознатливо

Igor

Цеца првпат Велигден не го слави со Вељко и со Анастасија: Се надевам дека ќе го победиме вирусот и дека наскоро сè ќе се врати во нормала

Еспресо

КАРЛЕУША оди во ЗАТВОР? Адвокатите откриле дека ќе заврши зад решетки поради загрозување на безбедноста!

Igor

Присила Присли: Преку ден ученичка, навечер фатална жена (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

20 + седум =

Слични објави

„The Pussycat Dolls“ повторно на удар: Гледачите се жалеле поради настапот на Никол и останатите девојки! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Стивен Кинг со тешки обвиненија: Доделувањето на Оскарите е местенка!

Еспресо

Познатата актерка рече „ДА“ по втор пат!

Слободен Печат

Модна инспирација за жени во своите 40-ти: Најдобрите летни стилови во режија на Софија Вергара! (ФОТО)

Еспресо

СЕ ПРИЛЕПИ ДО НЕГО И НЕ ГО ПУШТА – Марија Шерифовиќ во Америка ужива со НЕГО! (ВИДЕО)

Еспресо

Подготовка за лето: 5 чаеви што ги топат масните наслаги во телото

Igor