Пролетна комбинација број 1: Французинките ја обожаваат, а ние ја копираме (ФОТО)

Воопшто не е никаква тајна колку жени ширум светот ги обожуваат Французинките и нивниот лежерен, но префинет стил.

А особено ги обожуваме кога ќе создадат тренд кој е едноставен за копирање и носење и во секојдневниот живот.

Последната во низата комбинации идеална е за пролетта, а станува збор за комбинација на фармерки и кардиган.

Кардиганите на копчиња доживеаа голем поврат оваа сезона, а особено ни се допаднаа во ова лежерно и едноставно издание.

Во пастелни или црни изданија, во комбинација со бели или класични фармерки ова е комбинацијата со која не можете да згрешите, а како нашите омилени Французинки ги носат откријте во продолжение…

View this post on Instagram

❄️ @chanelofficial #chanelpartner

A post shared by Solange Smith (@solangesmith) on

View this post on Instagram

From 25 to 1 degrees ⛄️ #backintown

A post shared by Leia (@leiasfez) on

View this post on Instagram

About yesterday 🌞🍂🍁 @findkapoor #findkapoor

A post shared by Jeanne (@jeannedamas) on

View this post on Instagram

Sista 💕 👯‍♀️

A post shared by Adenorah (@annelauremais) on

Слични објави

Вељко објави фотка од свадбата, а потоа следеше лавина коментари поради описот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Принцот Вилијам го шокираше медицинскиот персонал во Ирска со шегите на сметка на коронавирусот

Еспресо

Девојката на милијардерот Илон Маск е бремена! (ФОТО)

Слободен Печат

Сите гледаа во неа! Наоми Кембел во проѕирен комбинизон ги „растревожи“ мажите (ФОТО)

Igor

Зорица Брунцлик не планира да ја промени својата автентична фризура, а има и добра причина зошто!

Слободен Печат

Ирина Шајк и Бредли Купер конечно се договорија околу старателството!

Еспресо

Остави Коментар

оне + 2 =

Слични објави

Што е ЦРНА МЕСЕЧИНА и што му носи на секој хороскопски знак?

Igor

Бикот го очекуваат нови деловни можности, а Вагите некој денар плус на сметката

Igor

ИМА 15 МИЛИОНИ СЛЕДБЕНИЦИ НА ИНСТАГРАМ: Рита Ора покажа нешто повеќе… (ФОТО)

Igor

НАЈСЛАТКАТА СТАТУА НА СВЕТОТ: Чоколадниот Роналдо (ФОТО)

Еспресо

Јелена Карлеуша веќе не го „следи“ Боки 13 на Инстаграм (ФОТО)

Igor

Јелена Јованова наполни 36 години: Мене филтер не ми треба! (ФОТО)

Васко Спасоски