ПРИНОВА КАЈ ЃОКОВИЌ: Новак и Јелена ќе добијат трето дете?

Новак Ѓоковиќ и неговата сопруга на почетокот на следната година би можеле да добијат уште едно бебе, наведува Ало.рс.

Ова го тврди астрологот Душан Величковиќ, според кој Јелена е Близнаци во подзнак Скорпија, а Месечината е прогресивна во конјукција со Марс, што значи дека ѝ следи поволен период во поглед на плодноста. Според аспектите на нејзината натална карта, постои голема шанса тоа да се случи во мај или јуни, а на почетокот на следната година да се роди бебето.

Ако Јелена забремени до 13 мај ќе добие девојче, а ако забремени до 13 јуни ќе добијат машко бебе. Во ѕвездите на парот Ѓоковиќ е запишано дека ќе бидат родители на три или четири деца.

Слични објави

Родителите бесни: 13-годишни ученици добиле домашна задача да го испланираат сопствениот погреб!

Еспресо

Џеј Ло планира да се отсели од Америка? Светската ѕвезда издвои две локации каде би сакала да живее! (ФОТО)

Васко Спасоски

Видео хороскоп за 11 јули 2019, четврток

Igor

ТРАНСФОРМАЦИЈА: Маја Оџаклиевска повеќе НЕ ИЗГЛЕДА КАКО ПРЕТХОДНО, коментарите не престануваат (ФОТО)

Igor

НЕ СЕ ШТЕДАТ: Овие 6 хороскопски знаци се престроги кон себе

Igor

Се случи чудо во судница: Цеца и Јелена се смирија! Еве што кажаа по излегувањето од суд (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

12 − 6 =

Слични објави

КАРЛЕУША буквално СО ГОЛ ЗАДНИК во финалето на Ѕвездите на Гранд, реакцијата на нејзината колешка е ДА ПАДНЕШ ВО НЕСВЕСТ (ФОТО)

Igor

Избришавте важен документ? Не е крај, постои начин да го вратите

Еспресо

Еве како изгледаа почетоците на убавата Софија Вергара (ВИДЕО)

Еспресо

Хороскоп за 20 ноември среда, Близнаците не смеат да си играат со својата позиција, Водолиите ќе бидат пресреќни

Igor

Маска со кафе за сјајна и мека коса

Igor

Една од најубавите песни на Елена Велевска доби видеоспот: Нејзините машки фанови ќе уживаат кога ќе гледаат! (ВИДЕО)