Познатата пејачка остана бремена од ДОНАТОР НА СПЕРМА на 44 години

Натали Имбрулија важи за една од најуспешните пејачки, која речиси и да нема песна што не стана вистински хит.

Но, нејзе не ѝ појде од рака да го пронајде партнерот со кој ќе основа семејство. Поради тоа, по примерот на многу жени во светот, реши да остане бремена преку ин витро процедура, со помош на донатор на сперма.

Покрај тоа што ќе стане мајка, Натали открила и дека снима нов албум. Таа е благодарна што медицината денеска е толку напредна што им овозможува на жените да се остварат како мајки, дури и ако не го нашле партнерот за тоа.

Имбрулија одамна изјавила дека ако не успее по природен пат, тогаш ќе побара друга опција и е подготвена на предизвикот да се реализира како самохрана мајка.

Слични објави

Телохранителот на Мајкл Џексон откри зошто тој секогаш носеше маска!

Еспресо

Проверете дали имате совршен сексуален живот со партнерот

Igor

Пејачка стави силикони за да не се удави (ФОТО)

Igor

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor

Лицата родени во овој хороскопски знак НАЈТЕШКО ПРОСТУВААТ НЕВЕРСТВО

Igor

НАЈБОГАТИОТ ЧОВЕК на светот во Сен Тропе: Со него е жената поради која остана без 38 милијарди долари (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

8 + 3 =

Слични објави

Па, не го можам бре јас ова: Стихови на Цеца ги поврзаа со коронавирусот, а нејзината реакција ќе ве изнасмее! (ФОТО)

Васко Спасоски

ХОРОР ВО КУЌАТА НА ЦЕЦА: Провалник останал со денови во подрумот, повторувал морничави зборови

Igor

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Еспресо

Тајчи ги собра пријателите и го отпеа познатиот хит од Евросонг (ВИДЕО)

Еспресо

Роберт Патисон најавува нов блокбастер

Слободен Печат

Паника во светот на уметноста: Украдени вредни скулптури на Салвадор Дали од галерија во Стокхолм

Еспресо