ПОЗЛАТЕНИ ЧЕШМИ И 70 СОБИ: Моделот со балканско потекло слави роденден со ГРАНДИОЗНА ЗАБАВА

Богатата наследничка Тамара Еклстон полни 35 години. Таа е ќерка на британскиот Ф1 магнат Берни Еклстон и поранешната хрватска манекенка Славица Еклстон.

Роденденот ќе го слави цела недела, а сето тоа ќе биде на „висока нога“ и многу луксузно.

Таа стекна голема популарност кога беше водителка на реалното шоу „Тамара Еклстон: Девојка од милијарда долари“, кога на сите им покажа како живеат богаташите.

Во шоуто ја покажа и својата куќа со 70 соби, со позлатени чешми во тоалетите, домашни помошници и работници ангажирани за да ги шетаат нејзините кучиња.

Слични објави

Рене Зелвегер се појави во одличен фустан со кој ги надмина Бијонсе и Анџелина Џоли! ФОТО)

Еспресо

Синот на Марина Туцаковиќ „удри“ по Цеца: Таа е воен профитер!

Васко Спасоски

На црвениот тепих Ријана „се бореше“ со наметката (ФОТО)

Igor

Наташа Беквалац го покажа луксузниот имот и вила! (ФОТО)

Еспресо

Лежерен аутфит и бакнежи во јавност: МЕГАН МАРКЛ повторно ги КРШИ ПРАВИЛАТА (ФОТО)

Igor

Зошто ШВАЈЦАРСКОТО СИРЕЊЕ има дупки и зошто тие се сè помали во последните години?

Igor

Остави Коментар

13 − 13 =

Слични објави

„Тој е најдобриот човек кој постои“: Фановите бараат актерот да биде прогласен за личност на годината

Igor

Емина Јаховиќ за првпат прозборе за врската со турскиот милионер (ФОТО)

Igor

Широк дуксер и високи чизми: Пејачката Сара Мејс заборави да облече панталони? (ФОТО)

Васко Спасоски

Моника Белучи јавно го критикуваше поранешниот сопруг: Се надевам дека конечно ќе започне да се грижи!

Еспресо

Како да направите совршено тесто за домашни мекици (РЕЦЕПТ)

Igor

Пејачката и славниот актер повторно раскинаа: Подобро им е кога не се заедно!

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian