Пет работи кои не сте ги знаеле за Наташа Малинкова: Носам исклучиво црна долна облека и …

Приватниот живот на познатите личности е секогаш интересен за јавноста. Ги интересира што јадат, со кого легнуваат, со кого водат љубов, што прават додека се тушираат и слично…

„Слободен печат“ реши да ја праша познатата пејачка Наташа Малинкова да сподели со нејзините обожаватели пет работи од нејзиниот приватен живот за кој публиката не знае.

Нејзините одговори се навистина интересни. Ова се петте работи кои не сте ги знаеле за Малинкова:

– Свирам на флејта

– Пеам под туш

– Додека се шминкам ми врти една иста песна цел час

– Носам исклучиво црна долна облека

– Јадам премногу солено.

Слични објави

Крем супа со лук

Igor

Меколи Калкин доби голема улога, еве каде ќе го гледаме (ВИДЕО)

Еспресо

Нивес Целзиус позира без долна облека! (ФОТО)

Еспресо

САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот!

Igor

Вака изгледа поканата за свадбата на деценијата! (ВИДЕО)

Igor

Фитнес модел чија фигура не можете лесно да ја заборавите (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четиринаесет − дванаесет =

Слични објави

На овие четири места сте безбедни од коронавирус

Еспресо

Пет месеци по породувањето, Сека Алексиќ се соблече во бикини: Треба уште доста да се работи… (ФОТО)

Васко Спасоски

Пејачката по обвинувањата: НЕ СУМ УБИЕЦ, јас сум само СЕВЕРИНА

Igor

По кратко боледување почина актерот Бен Крос на 72-годишна возраст

Еспресо

ЛИЦЕТО СО КОНЦИ, ТЕЛОТО СО ЗАВОИ: Старлетата нема да престане со пластични операции (ФОТО)

Igor

Кајмакоски доби сериозна конкуренција: Неговата поранешна сопруга сними песна и провокативен спот (ВИДЕО)

Igor