Оваа недела 3 хороскопски знаци ќе имаат НЕВИДЕНА СРЕЌА и тоа за нив е САМО ПОЧЕТОК!

Додека некои хороскопски знаци ќе имаат тешка недела, три знаци од хороскопот ќе имаат многу среќа во текот на оваа недела.

Во астрологијата нема мирна застоена пловидба. Среќа е што по дождот секогаш доаѓа долг и нов ден на кој можете да му се радувате. За овие три знаци ветени се прекрасни работи во поскора иднина, а сето тоа започнува од оваа недела!

Неделата која започна на 07 октомври ќе биде најсреќна за припадниците на Близнаци, Вага и Скорпија.

Близнаци

Оваа недела ќе се чувствувате возбудено, подготвени на флерт и излегувања. Ќе уживате со полни гради без чувство на грижа и совест. Ќе направите многу добри планови, вашиот уметнички дух ќе процвета, ќе се дружите со пријателите и конечно ќе стапите во контакт со личноста за која веќе долго размислувате.

Толку многу добри идеи имате на ум, па сега е вистинско време да ги спроведете во дело.

Вага

Во текот на оваа недела ќе „пукате“ од самодоверба и енергија. Фокусирани сте на себе. Сега е вистинско време себе си да се ставите во прв план и да престанете да размислувате за тоа што другите го мислат. Искористете го ова време да направите некои добри промени во животот.

Тоа може да биде мала промена како што е новата фризура или нешто големо, како што е некое важно соопштение. Учете од другите и набљудувате од хармонична перспектива. Нека дипломатијата ве води на патот по кој сте тргнале.

Скорпија

Оваа недела ќе оставате силен впечаток на секој. Атрактивни сте, шармантни и посензуални отколку претходно, затоа истапете слободно и владејте со атмосферата. Ова е одлично време за склопување на нови познанства, да пронајдете нова љубов или едноставно повторно да се засакате себе.

Оваа недела морате да излезете на состанок кој толку долго го одложувате. Можеби ќе почувствувате мала неодлучност во овонеделните одлуки, но запомнете – со одлуките нема потреба да брзате.

Слични објави

ЕНРИКЕ ДОБИ БРАТ: Хулио Иглесијас официјално има девет деца

Igor

ЛЕПА БРЕНА и Боба Живоиновиќ ја продаваат луксузната вила!

Igor

Сопругата на Жељко Јоксимовиќ, Јована едвај ги прекрсти нозете поради тесниот и прекраток фустан! (ФОТО)

Васко Спасоски

Секој има свои квалитети – Еве што можете да научите од секој хороскопски знак!

Igor

ЕЛИТЕН ИЗБОР И МНОГУ ПАРИ: Тања Савиќ купува куќа во Србија

Igor

Шарлиз Терон и шишки? Тоа изгледа вака! (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

два + оне =

Слични објави

Шок во судницата во Белград! Пристигнало анонимно писмо со име на убиецот на пејачката Јелена! (ФОТО)

Igor

ЕШЛИ ГРЕЈЕМ ГОРДО РУШИ ПРЕДРАСУДИ, но на новите фотографии се забележува НЕШТО ЧУДНО

Igor

Линдзи Лохан по 12 години објави тизер за новата песна и порача: Се вратив! (ВИДЕО)

Еспресо

Ни­ко­гаш не ко­рис­те­те коз­ме­ти­ка со по­ми­нат рок

Igor

УТРИНСКИ РУТИНИ: Како хороскопските знаци го започнуваат денот?

Igor

ЛЕТЕН ШОПИНГ: На овие модни парчиња не штедете пари ова лето

Igor