Нов спот или еротски филм! Пејачката Маја Беровиќ во танга и без градник (ВИДЕО)

Една од најпопуларните пејачки во моментов е дефинитивно атрактивната Маја Беровиќ.

Нејзините провокативни спотови имаат милионски прегледи, а ништо поразличен не е ниту нејзиниот најнов видеоспот.

Таа пред само еден ден ја објави новата песна „Змеј“, а видеото кое е направено на моменти наликува на еротски филм.

Погледнете:

Слични објави

Необични моменти во кои главната улога ја има Ким Џонг Ун: Севернокорејскиот водач во фабрика за лубриканти! (ФОТО)

Слободен печат

Блејк Лајвли го избриша својот Инстаграм, а потоа се појави ова видео! (ВИДЕО)

Igor

Северина направи хаос пред домот на Милан во Белград, па полицијата и нареди да се изолира две недели! (ВИДЕО)

Љубовниот живот на Оскар Вајлд, од прочуени сексуални скандали до венерични болести и млади партнери

Еспресо

НА ХАРИ ЌЕ МУ СЕ СЛОШИ: Бившиот дечко на Меган е толку сладок што го нарекуваат ШЕЌЕР (ФОТО)

Igor

Најпознатата плус сајз манекенката ги објави првите фотографии од новородениот син (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

десет − 3 =

Слични објави

ХИТ-ФОТО! Ако Арнолд Шварценегер живееше во Македонија и работеше за 200 евра плата – ќе изгледаше вака! (ФОТО)

Igor

Рита Ора нема милост: Ги полуде фановите со последните фотографии – позира во проѕирна маичка под која нема ништо! (ФОТО)

Васко Спасоски

Патувајте според ѕвездите: Близнаците во Лондон, Скорпиите во Барселона

Igor

Поранешниот „швалер“ на Карлеуша ја „улови“ најубавата српска блогерка (ФОТО)

Igor

РЕДОСЛЕД на настапите во финалето на Евровизија 2019

Igor

Се зборуваше дека бил и со Анабела и со Луна, пејачката наводно демантирала

Igor