Нов имиџ на Маја Беровиќ: Фановите и порачаа дека никогаш подобро не изгледала (ФОТО)

Познатата пејачка Маја Беровиќ повторно ја скрати косата и го претстави новиот имиџ. Пејачката честопати ги известува своите фанови кога се фарба, става екстензии, па така беше и овој пат.

– Што се прави? Ги прашала Маја своите фанови, сакајќи да се пофали со новата пократка коса.

 

View this post on Instagram

 

Pose

A post shared by Maya Berovic (@mayaberovicofficial) on

Комплименти пристигнаа од сите страни, повеќето од фановите се согласуваат дека ова е нејзината најдобра фризура.

 

Слични објави

Задржете ја оваа смеса во устата само една минута и стопете го забниот каменец

Igor

Синот на Боб Марли ќе настапи на „Д Фестивал“

Слободен Печат

Нема конкуренција и на 50 години! Наоми Кембел повторно позира во долна облека (ФОТО)

Igor

Брена и оваа година покажа топ линија во бикини: Пејачката со јахтата плови околу Европа! (ФОТО)

Васко Спасоски

Запознајте ја Кристина Поптрпева, скопјанката со најубаво деколте (ФОТО/ВИДЕО)

Igor

Толку од љубовта: Српската пејачка Милица Тодоровиќ му раскина на Милош по пет години врска (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

3 × 5 =

Слични објави

ПРОДИЏИ ПОВТОРНО СНИМААТ: Продолжуваат и по смртта на Кит

Igor

Лепа Брена и Саша Поповиќ ја продадоа „Гранд“ и заработија милиони

Igor

Бизарната љубов на Салвадор Дали и Гала: Таа го направи и го уништи! (ФОТО)

Еспресо

БРЕД ПИТ се повлекува од глумата и започнува НОВ БИЗНИС!

Igor

Вилијамс: Јапонците се хранат најздраво, а Италијанците најлошо

Igor

Посни колачиња со тиква

Igor