Нина Бадриќ како Моника Белучи (ФОТО)

Популарната хрватска пејачка Нина Бадриќ на Инстаграм објави фотографија на која позира на оградата на раскошниот балкон во долго црно сако и доби многу убави коментари на сметка на својот изглед.

„И Бог ја создаде жената“, е еден од коментарите на фотографијата, на која во прв план се нозете на пејачката, а мнгумина ја споредија со италијанската дива Моника Белучи.

Слични објави

Интегрални варени гевречиња (РЕЦЕПТ)

Igor

ВЕ МАЧАТ СТРИИ: Како да ги направите помалку видливи?

Igor

Најчести грешки кои ги правите со КОСТИМОТ ЗА КАПЕЊЕ: Послушате ги овие совети

Igor

ПОПУЛАРНАТА СУЛТАНКА во Кан го „прошета“ совршениот задник на црвениот тепих (ФОТО)

Igor

Ѕирнете таму каде што не би смееле: Што прават стјуардесите кога никој не ги гледа

Еспресо

Дневен хороскоп 18 септември 2019, среда

Igor

Остави Коментар

оне × 5 =

Слични објави

Шеќерот ПОТПОЛНО го исфрлил од исхраната – Тоа што појадува Јоксимовиќ ќе ЗАЧУДИ многумина

Igor

И денес моли да умре во Колумбија: Кој бил најголемиот ривал на Пабло Ескобар

Еспресо

Идеална за тропските температури: Сочна и кремаста торта со диња! (РЕЦЕПТ)

Igor

Ниту родителите не би ја препознале: Антониа Гиговска го промени изгледот! (ФОТО)

Еспресо

Атиџе и во Лос Анџелес ја покажа својата мудрост: Како што јас споделувам со пчелите, така сакам и сите луѓе да споделуваат едни со други!

Еспресо

Бруталниот задник во преден план! Папараците ја „фатија“ Џеј Ло во претесен фустан (ФОТО)

Igor