Не престанува да шокира: Уште еден смел стајлинг на Ешли Греам (ФОТО)

Во текот на бременоста Ешли неколкупати се најде на мета на критичарите поради изборот на стајлингот кој модните стилисти го окарактеризираа како неприкладен за бремена жена.

Profimedia

Меѓутоа изгледа дека нејзе не ја погодуваат таквите коментари, па симпатичната Ешли продолжува во свој стил.

Profimedia

На доделувањето на модните награди во организација на списанието „Вог“ се појави во многу тесен фустан со светло виолетова боја.

Profimedia

Таа ни во петтиот месец од бременоста не се откажува од високите потпетици, а фризурата и шминката како и секогаш ѝ се перфектни.

Слични објави

Шарлиз Терон: Веќе 10 години сум сингл

Igor

Едни ја пофалија, други ја искритикуваа! Погледнете како се облече Луна Џогани за настапот во Белград (ВИДЕО)

Igor

Ламбе испрати убави вести од Америка: Пејачот по вторпат ќе стане татко!

Слободен печат

3 хороскопски знаци за кои мај ќе биде лош месец

Igor

Здрави палачинки кои можете да ги јадете без грижа на совест

Igor

Шварценегер и Сталоне со децении се најдобри пријатели, но не било отсекогаш така (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

десет + 1 =

Слични објави

ПОЗНАТ ПЕЈАЧ ЈА ИЗГУБИ ЌЕРКАТА: Ти си моето срце – она што остана од него

Igor

Сергеј Четковиќ покажа што прави во домот – Неговата порака ќе допре до многумина (ВИДЕО)

Еспресо

ВИ ОТКРИВАМЕ ТАЈНА: Како да ја победите срамежливоста за време на се*с?

Igor

Освежена кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Еспресо

Туна уште попровокативна на плажа (ФОТО)

Igor

Познатата пејачка остана бремена од ДОНАТОР НА СПЕРМА на 44 години

Igor