„НАШИ СМЕ, ЌЕ ТИ ПОМОГНЕМЕ“: Македонска заедница ѝ понуди помош за сместување и работа на ЌЕРКАТА НА ЗАЕВ

Откако Александра Заева, ќерката на премиерот Зоран Заев објави фотографии од одморот на Малта, Македонската заедница во Малта на ќерката на премиерот ѝ понуди сместување и работа.

„Огромна чест ни претставува што Александра Заева (ќерката на Зоран Заев) летово реши да работи исто како и 12.000 Македонци кои се на печалба во Малта.
Ако треба помош за смештај, работа и информација за ИД пиши наши сме ќе ти помогнеме“, напишаа тие на својот фејсбук-профил.

facebook

View this post on Instagram

☀️💛

A post shared by Aleksandra Zaeva (@aleksandrazaeva) on

Слични објави

Еве што МОЖЕТЕ и ТРЕБА да научите од секој хороскопски знак!

Igor

Што е тоа што ви го уништува сексуалниот живот?

Igor

ХАЈДИ КЛУМ: Костимите кои ја направија кралица на Халовин (ФОТО)

Igor

Српската манекенка која ја поврзуваа со проституција уживала на роденденот на Нејмар (ФОТО)

Васко Спасоски

Инстаграм ја цензурираше Мадона, ширела завери за короната!

Еспресо

Видео хороскоп 31 јули 2019, среда

Igor

Остави Коментар

четири × 1 =

Слични објави

ВРЕМЕТО НЕ МЕ ИЗЛЕЧИ: Анастасија зборува за Аркан, а еве што избрал за неа пред да биде убиен

Igor

Девојката на Роналдо направи шпага, нејзиниот задник ги излуди фановите (ФОТО)

Igor

Неговата ХУМАНОСТ нема цена: Хју Џекман повика ПРОСЈАК на вечера

Igor

Се омажи БИВШАТА ДЕВОЈКА на принцот Хари: Венчаницата е правена РАЧНО 640 часа, погледнете како изгледа

Igor

Брена ужива во Дубаи со Бобо, а фотката која ја објавија направи хаос на интернет! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хороскопски знаци кои ги обожаваат прегратките – Со гушкање можете да ги освоите!

Igor