Младата пејачка Лина Пејовска со впечатлив и секси изглед на MAC во Белград (ФОТО)

На музичката манифестација МАC во Белград, која се одржа во понеделникот, помеѓу поканетите гости од Макеодонија беше и младата пејачка Лина Пејовска.

Лина го привлече вниманието на присутните со својот стајлинг, за кој мора да се признае дека беше навистина впечатлив, но и храбар потег на Лина.

Таа беше и една од најфотографираните пејачки на црвениот килим, на кој продефилираа најголемите балкански ѕвезди.

Погледнете како изгледаше нашата Лина:

 

View this post on Instagram

 

MAC 2020 ⭐️ @music.awards.ceremony @boban_todorovski_ @four_ts ВЕ САКАМ ! ❤️

A post shared by PEJOVSKA LINA (@pejovskalina) on

 

View this post on Instagram

 

Impressions 💕 @music.awards.ceremony

A post shared by PEJOVSKA LINA (@pejovskalina) on

Слични објави

Саша Ковачевиќ само по бела крпа на себе! Една обожавателка му пиша: „Силувај ме“ (ФОТО)

Васко Спасоски

Џесика Симпсон: Сфатив дека морам да го оставам алкохолот кога не можев да ги облечам децата!

Еспресо

Актерката за последните денови: Ми кажаа да се ПОДГОТВАМ ЗА СМРТТА (ФОТО)

Igor

НЕ САКААТ ДА СЕ ВРЗАТ: Овие три хороскопски знаци не се за врска

Igor

Славниот пар донираше милион долари во борбата против коронавирусот! (ФОТО)

Еспресо

Секој маж посакува оваа глетка да го разбуди: Голата Емили со волјчак во креветот (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

2 × четири =

Слични објави

Роденден, мала забава: Лила Филиповска наполни 50 години, погледнете кој дојде да и честита! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

ЖЕСТОКИ, НО ВНИМАТЕЛНИ: Никој не би погодил со кој хороскопски знак е најдобро да сте во врска

Igor

Ни зимата не ја спречи да се разголи: Карлеуша ја дочека Новата година полугола (ФОТО)

Слободен Печат

ЦЕЦА загрме во секси издание во ПРИЛЕП (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Сопругата на Амиџиќ направила новогодишна бајка во нивниот луксузен стан – погледнете ги сите детали (ФОТО)

Васко Спасоски

Имате НОВА ВРСКА и сакате да пројде подобро од старата? Еве како!

Igor