Меланија Трамп меѓу стотина тикви во капут од 5.500 евра (ФОТО)

Белата куќа е украсена во знакот на Ноќта на вештерките, а меѓу стотината тикви осветлени со свеќи, американската прва дама Меланија Трамп заедно со нејзиниот сопруг ги примија децата, и според старата традиција им поделија бонбони.

Profimedia

Меланија Трамп си остана доследна на својот стил и повторно беше оригинална со капутот како создаден за есен.

Profimedia

За прославата на Халуин првата дама на Америка одбра капут со своевиден маскирен принт. Зелена, кафена и црна боја се испреплетуваат низ геометриските фигури што е интересно отстапување од вообичаениот принт, а капутот е замисла на американскиот дизајнер Мајкл Корс.

Profimedia

Капутот чини 5.500 евра, а Меланија со него одлично ги искомбинирала салонките од црна кожа со потпис на Маноло Блахник.

Слични објави

Велигденски јајца: Колку долго можете да ги јадете?

Igor

Кај неа нема „циле-миле“: Кралицата пред сите гости му УДРИЛА ШЛАКАНИЦА на внукот!

Igor

Таа е веќе голема девојка! Погледнете како изгледа повозрасната ќерка на Маја и Дарко Панчеви (ФОТО)

Igor

Елена Велевска со кратки пижами и поза од која нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најпродаваните фармерки: Модел кој ги излуде жените ширум светот

Igor

Mетју Пери од „Пријатели“ раскина со 21 година помладата девојка

Еспресо

Остави Коментар

четири × 4 =

Слични објави

Драстичен „рез“ на Моника Белучи: Кратка фризура за која само малку жени се одлучуваат (ФОТО)

Igor

Ким стана познатата адвокатка од Харвард! (ФОТО)

Igor

Тамара Тодевска водителка на MAC: „Очекуваме спектакл, ја славиме музиката и различноста“

Васко Спасоски

Брз, сочен и вкусен ручек: Направете мусака со сирење (РЕЦЕПТ)

Igor

Бајковито: Кога ќе видите каде живее Лидија Вукичевиќ, ќе се заљубите во нејзиниот дом веднаш (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Анистон за моќникот кој на многу жени им го уништи животот: Седна покрај мене и помислив КАКВО ПРАСЕ!

Igor