Мажите родени во ОВОЈ хороскопски знак се идеални партнери за брак

Тие се темпераментни и не бираат средства за да ја освојат жената која ја сакаат. А, откако ќе ја освојат, знаат дека нивната мисија не е завршена и дека треба да се потрудат таа да остане со нив.

Се работи за мажите родени во знакот Овен. Тие секогаш знаат да ја изненадат саканата со бакнеж и прегратка во текот на ноќта и се трудат да ја изненадат со некој убав гест. Сакаат да бидат владетели на нејзиното срце и што е најважно, се трудат да го постигнат тоа.

Овенот е маж на кој му треба партнер компатибилен на неговиот романтичен ентузијазам. Дури и кога ќе доживеат љубовно разочарување, лесно успеваат да преболат, благодарение на нивната страствена природа.

Слични објави

Игор Џамбазов: Девет дена не излегов од соба на одмор во Грција (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поранешната ракометарка Ива Стојковска стана мајка, на свет донесе здраво женско бебе! (ФОТО)

Васко Спасоски

СТАЛОНЕ, ВАН ДАМ, ШВАРЦЕНЕГЕР И МНОГУ ДРУГИ и испратија интересни пораки на ДРАГАНА МИРКОВИЌ на Инстаграм! (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Дневен хороскоп за 16 октомври 2019, среда

Igor

Се разведе пред осум месеци, тајно се вери, а сега е бремена

Слободен печат

Домашна пита со спанаќ РЕЦЕПТ

Igor

Остави Коментар

два × два =

Слични објави

Се сеќавате на Ранду? Погледнете како изгледа денес (ФОТО)

Igor

ПОГЛЕДИ И ПРЕГРАТКИ ЗА КОИ СИТЕ ЗБОРУВААТ: Емотивна средба на Бред и Џенифер која буди шпекулации дека повторно се во љубов (ФОТО)

Еспресо

Познат рапер убиен во вила во Лос Анџелес

Еспресо

Новата Рејчел: Фризурата на Џенифер Анистон која би можела да ја надмине класиката од 90-те

Igor

Долго време ја немаше во јавноста – Ќерката на Жељко Јоксимовиќ порасна во вистинска убавица (ФОТО)

Еспресо

Како познатите личности реагираат на коронавирусот!

Еспресо