ЛЕПА БРЕНА со изгледот, но и со ДЕКОЛТЕТО покажа дека годините не и можат ништо! (ФОТО)

Популарната пејачка Лепа Брена уште еднаш покажа зошто таа е симбол на поранешна Југославија.

На концертот во Бања Лука, Лепа Брена носеше фустан со деколте до папокот. За нејзиниот стајлинг пишуваат сите локални медиуми кои истакнуваат дека Брена никогаш не изгледала подобро.

Поради концертот бил запрен дури и сообраќајот, а нејзиниот изглед предизвика вистинска гужва и возбуда.

А како да не предизвика, кога во својата седма деценија таа едноставно изгледа фантастично!

Слични објави

Продадена е вилата на Френк Синатра за 10 милиони долари: Нејзината внатрешност е сон на секој човек! (ФОТО)

Васко Спасоски

Позната пејачка ја испеа македонската „Ја излези Ѓурго“ (ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 29.05.2019, среда

Igor

Не личи на себе! Погледнете како изгледаше Драгана Мирковиќ на почетокот на кариерата (ФОТО)

Еспресо

Еве кога мажите немаат желба за водење љубов

Igor

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП: Овните точно знаат каде целат, Девиците може да бидат критикувани

Igor

Остави Коментар

девет + 19 =

Слични објави

Аманда Ли е кралица на социјалните мрежи (ФОТО)

Еспресо

Нанесете МАТ КАРМИН без ризик за сушење на усните и нивно пукање

Igor

Девојката на Нејмар провоцира во секси костим за капење (ВИДЕО)

Еспресо

Емили Ратајковски позираше без градник и повторно ги избезуми фановите (ФОТО)

Igor

ПОЧИНА НА 100 ГОДИНИ: Замина уште еден голем музичар

Igor

Карлеуша го „запали“ Инстаграм! Пејачката во провокативно мини бикини (ВИДЕО)

Еспресо