Лепа Брена не можела да влезе во студиото од огромниот шешир (ФОТО)

Лепа Брена се труди да биде оригинална и поинаква, па така на снимањето одлучила да смени неколку стајлинзи и фризури.

курир.рс

Сите се изнанадиле кога се појавила со црвен шешир со пречник од еден метар, направен од 60 метри ноево перје.

Кога Брена влегла во студиото настанал хаос, не можела да помине низ вратата, па мајсторите морале да го отворат комплетно и другиот дел од студиото за таа да влезе.

„Навистина се чувствував прекрасно на снимањето. Ова ќе биде нешто поинакво од мене и сигурна сум дека мојата публика позитивно ќе ја изненадам, рекла Брена.

курир.рс

Слични објави

Ова е знак со најсилна интуиција: Toa што тие го гледаат малкумина се во состојба да го забележат

Igor

КАМЕРОН ДИЈАЗ беше една од најубавите дами на Холивуд, а сега не личи на себе (ФОТО)

Igor

СКРИЕНО ЗНАЧЕЊЕ: Зошто Меган и Хари го избраа името Арчи Харисон?

Igor

После 15 години откриено како Анџелина Џоли го завела Бред Пит: Имала посебна тактика!

Еспресо

Мистеријата на песната „Let it be“: Дали Пол Мекартни всушност ја напишал за Арета Френклин? (ВИДЕО)

Еспресо

Како знаеш дека е подготвен за сериозна врска?

Igor

Остави Коментар

шест + петнаесет =

Слични објави

Мицкоски првпат прозборе за приватниот живот: Повозрасниот син ме прашува дали е вистина кога нешто ќе прочита за мене! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Скандалозниот развод на Џони Деп и Амбер Хард поприма нови размери: Се спомува Илон Маск и секс во тројка

Еспресо

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Васко Спасоски

Жената на познат српски фудбалер очајна поради операцијата на носот: Не сум поубава, бев идиот! (ФОТО)

Васко Спасоски

Хари повторно на удар на медиумите: Меган му зборува, тој ја игнорира (ВИДЕО)

Igor

Со фотографија во бикини го засени својот славен сопруг (ФОТО)

Igor