Кој би сакал да пее со неа?! Девојките од „Spice Girls“ ја одбиле Адел да им се придружи на бината (ФОТО)

Пејачката Адел (31) се појави на последниот концерт во склоп на повратничката турнеја на популарната поп-група „Spice Girls“, чиј е инаку голем фан. Меѓутоа, Адел не била повикана од групата на бината за заедно да ја испеат нејзината омилена песна.

Една од девојките Мел Си (45) открила како членовите на групата во договор одбиле заедно да пеат со Адел од страв дека ќе ги засени со нејзините гласовни спосбности.

Фото: Профимедиа

– Слушнав некои гласини дека сакала да ја испее песната „2 become 1“. Одбивме, бидејќи кој би сакал да пее покрај Адел – рекла Мел Си.

– Не е тајна колку ги сакам и колку ме инспирираа да трчам по животот и никогаш да не гледам назад – рекла во една прилика Адел за нив.

– „Spice Girls“ последен пат ги видов на Вембли стадионот пред 21 година. Вечерва сум со моите најдраги и плачев, па се смеев, танцував и се заљубив во десетгодишната во мене. Конечно ја запознав Гери, се напив со девојките и не можам да верувам дека колку далеку сум стигнала. Благодарам за ова лудило кое го живеам, не би го можела тоа без вас, пет британски легенди. Ве сакам вас – напишала Адел на Инстаграм.

Слични објави

Дуа Липа објави слика на која пишува: „Зошто Косово нема да биде Србија“, па следеше одговор од Карлеуша! (ФОТО)

Васко Спасоски

„Не може да помине вечер, а да немаме односи“: Овие ѕвезди обожаваат секс, а стапалата им се најголем фетиш! (ФОТО)

Васко Спасоски

Семејството на Квејден Бејлс одби донации од 700.000 долари: Попрво би ги дале парите во хуманитарни цели отколку тој да оди во Дизниленд

Еспресо

Хајди Клум растури: Кралицата на Халовин повторно со најдобар костим (ФОТО+ВИДЕО)

Igor

Видео хороскоп за 31.05.2019, петок

Igor

Принцот Хари и Меган Маркл бараат нов дом во Лос Анџелес?

Еспресо

Остави Коментар

5 + 16 =

Слични објави

Морав ПОВТОРНО ДА НАУЧАМ да зборувам, одам и пишувам: ТАЖНА ИСПОВЕД на ШЕРОН СТОУН за случувањето кое засекогаш и го промени животот

Igor

Јасни знаци дека во вашата врска веќе нема љубов

Igor

Што сè треба да знаете за кератинскиот третман на косата?

Igor

СИТЕ ПОЛУДЕА ПО ХРВАТСКАТА ВОДИТЕЛКА! Таа води ВРЕМЕНСКА ПРОГНОЗА и изгледа БРУТАЛНО! (ВИДЕО)

Igor

Елена Велевска провоцира со жешки фотографии како никогаш досега! (ФОТО)

Васко Спасоски

Изгледа пукнала тиквата! Што се случува помеѓу Тамара Тодевска и Елена Ристеска?! (ФОТО)

Igor