Кој би поверувал? Британската актерка е во 6-та деценија и има своја линија на бикини во кои неверојатно добро изгледа (ФОТО)

Неверојатно е колку добро изгледа оваа актерка за своите години.

Британската актерка Елизабет Харли ја промовираше својата колекција на костими за капење во полна пареа, а моделот е самата она.

Никој не може да ја изрекламира нејзината колекција подобро од неа, а погледнете и сами дека и стојат божествено.

Дали би и дале толку години?

Сите се прашуваат на кој начин Елизабет со 53 години успева да изгледа волку добро, но на никого не му е јасно.

Слични објави

За првпат во историјата се одржа виртуелна Мет гала (ФОТО+ВИДЕО)

Еспресо

Сексот со овој хороскопски знак е повеќе од фантастичен!

Igor

Преубавата манекенка Викторија Јаначковиќ објави фотка за која долго ќе се зборува! (ФОТО)

Васко Спасоски

Најдобрата пријателка на Меган Маркл во самоизолација поради коронавирусот (ФОТО)

Еспресо

Џенифер Лопез на оригинален начин го честиташе Божиќ: Фановите ја коментираа позата (ФОТО)

Слободен печат

РИТА ОРА: Ме поврзуваат со секој маж со кој ќе ме видат

Igor

Остави Коментар

1 + петнаесет =

Слични објави

Беше Џејмс Дин за својата генерација, сите го обожаваа: Една година без легендарниот Лук Пери (ВИДЕО)

Еспресо

ПОЗНАТАТА ПЕЈАЧКА НА ОНКОЛОГИЈА: Марија не се одделува од нејзе

Igor

Како политичарите го пополнуваат слободното време: Макрон ужива во караоке, Меркел во готвење

Слободен печат

БРУТАЛНО СЕКСИ: Најатрактивните навивачки на Манчестер јунајтед! (ФОТО)

Igor

Луѓето не можат да поверуваат! Има 94 години и е мајка на една од најпознатите пејачки во светот! (ФОТО)

Еспресо

Антонио Бандерас позитивен на коронавирус: Се чувствувам малку поизморено од вообичаено

Еспресо