Киднапирала маж што го запознала на Тиндер и го нападнала

Австралиската ријалити ѕвезда Сузи Тејлор (49) е обвинета дека заробила 33-годишен маж, кого го запознала преку апликацијата за состаноци, Тиндер и му барала пари за да го ослободи.

Како што пишва Скајњуз, откако се запознале на Тиндер, Сузи и човекот договориле состанок.

Сузи го поканила во нејзиниот дом, а кога тој дошол, му барала пари за да го пушти. Кога одбил да и даде пари, во собата влегол друг маж (22) и го нападнал, а Сузи му се приклучила. Го држале човекот против негова волја и го терале преку интернет да им префрли пари на нивна сметка. Потоа му ја земале картичката и подигнале пари од банкомат.

Тејлор и 22-годишниот маж се обвинети за изнуда, присилно одземање на слобода, физички напад и поседување дрога.

Слични објави

Мојот задник е како Ферари, не го кријам во гаража – Секси хокеарката од Словенија е хит на Инстаграм (ФОТО)

Еспресо

Даниел Кајмакоски се разведува по три години брак

Igor

Јас сум болна од луѓе кои не го сфаќаат ова сериозно: Италијанска блогерка успеа да собере три милиони евра донации за борба против коронавирусот! (ВИДЕО)

ГОРИ ОД СЕКСИПИЛ: Рада Манојловиќ покажа со што располага, а еве зошто ФАНОВИТЕ се ПОСЕБНО ОДУШЕВЕНИ (ФОТО)

Igor

Дневен хороскоп за 29 март 2019, петок

Igor

Слаткар и Сања станаа родители: Бебето доби многу интересно име! (ФОТО)

Еспресо

Остави Коментар

четири × 2 =

Слични објави

Момчето на најзгодната хрватска навивачка и го снимал задникот додека таа возела велосипед: Видеото е прегледано 59.000 пати

Еспресо

Изненадување во продолжението: Џејмс Бонд дознава дека добил ќерка и се бори против пандемија

Еспресо

Нов скандал со пејачката Дуа Липа: Лесковац ја тужи поради претставување на ајварот како албански специјалитет! (ВИДЕО)

Еспресо

Аделина Тахири сподели интимни моменти со нејзиниот сопруг (ВИДЕО)

Igor

Најнапорен период од годината – во неделата пред Божиќ губиме 21 час од спиењето

Слободен печат

Запознајте ја УБАВИЦАТА од КУМАНОВО, која ги освои светските модни агенции

Igor