Ќерката на Цеца го прослави роденденот на Миконос (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ вчера го прослави 21 роденден на познатиот грчки остров Миконос.

Таа на своите фанови преку Инстаграм им се заблагодари на своите фанови за честитките.
„Многу сум ви благодарна што ве имам и што ме поддржувате на дневна база и секогаш покажувате љубов и наклоност кон мене“, напишала Анастасија.

Освен што им се заблагодарила на сите кои и го честитале роденденот, Анастасија ги објавила своите нови фотографии во минијатурното бикини на кои позира во базен.

Слични објави

Дино Мерлин за првпат стана дедо: Неговото внуче името го доби според прадедото

Еспресо

ОД ЅВЕЗДА ДО БЕЗДОМНИЧКА: Порно-актерка живее во тунелите под ГРАДОТ НА ГРЕВОТ

Igor

Рита Ора објави супер видео-спот за песната „New Look“ (ВИДЕО)

Igor

ШТОМ СЕ ПОЈАВИЛА НА ФАКУЛТЕТОТ ГО ДОБИЛА ОВОЈ ПРЕКАР! Кој би рекол дека ВОЈВОТКАТА некогаш вака ја нарекувале!

Igor

Процесот на правење миризливи стапчиња (ВИДЕО)

Слободен Печат

Има се, може се: Пејачката Туна ужива на Маврициус и виси на јаже (ВИДЕО)

Igor

Остави Коментар

5 × пет =

Слични објави

Ретко имате секс со партнерот? Виновникот барајте го помеѓу овие 7 нешта!

Igor

Гвинет Палтроу ги препорача најдобрите играчки за возрасни: Како да го „зачините“ љубовниот живот за време на изолација

Еспресо

Боливудска актерка ненамерно го претвори во ПЕКОЛ животот на еден обичен човек

Igor

Познатата пејачка претера со алкохол, па ја потстрижа косата: Погледнете како изгледа сега! (ВИДЕО)

Еспресо

Нема да му биде добро на Иван Јованов кога ќе види со кого се бакнува неговата девојка Антониа Гиговска (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Сузана Гавазова не ги заборава своите обожаватели: Ги почести со секси-фотка!

Васко Спасоски