20.8 C
Скопје
05:12 - 15 јули, 2024

Ќе доживеат СУДБИНСКА ЉУБОВ: Крајот на мај им носи среќа на ОВИЕ хороскопски знаци

Заедно со крајот на мај, доаѓа и крајот на пролетта. Според астролозите, токму овој период е поволен за три хороскопски знаци во однос на љубовната ситуација.

Еве како ќе се одвива љубовниот живот на претставниците на хороскопот:

Кој ќе ги искористи останатите денови од мај за љубов?

Најголеми шанси за љубовен напредок имаат Водолиите, Раковите и Биковите. Пролетта им е особено наклонета во однос на нивните емоции. Тие ќе сакаат да направат и одредени промени во однос на врската, а многумина ќе сакаат семејство или заеднички дом со саканата личност.

Кој ќе добие неверојатно признание?

Вагите во мај оставија значаен впечаток секаде каде што се појавија. Наскоро ќе дознаат дека не се сами.

Девиците се популарни кај своите блиски, но ретко ќе дадат шанса некој да им се приближи.

Кој ќе успее во љубовта и покрај сè?

Близнаците ќе почнат нова љубовна фаза со личност од нивното минато или со некоја друга личност со која немале ништо, но долго време им се допаѓа.

Бикот, кој веќе крена раце од сè, преку ноќ ќе добие шанса да промени некоја ситуација, а сето тоа ќе се заврши без конфликти.

 

Слични објави

Шенен Доерти беше подготвена за нејзината смрт однапред: „Не парите, туку остануваат спомените…“

еспресо

(Фото) Српската убавица Нина Сеничар и ѕвездата на „Топ ган“ станаа родители по вторпат

Еспресо

(Фото) Има 76 години и неверојатно тело! Српската дизајнерка Верица Ракочевиќ покажа како изгледа во костим за капење!

Еспресо

Почина актерката Шенон Доерти, по долгата борба со ракот

Еспресо

Каде била Меланија Трамп за време на обидот за атентат на сопругот: Еве ги деталите

еспресо

(Видео) Обид за атентат на Доналд Трамп: Се промени рејтингот на поранешниот американски претседател

еспресо
Се вчитува....