Карлеуша објави жешко селфи доцна навечер: Градите кипат од сите страни (ФОТО)

Јелена Карлеуша повторно ги израдува своите верни обожаватели. И тоа со нова секси-фотка. Имено, Ј.К. во доцните часови на Инстаграм објави провокативна селфи-фотка на која позира во син тесен фустан.

Се разбира до израз дојдоа огромните гради на Јелена, но мора да се признае и дека фустанот кој го носи е навистина тренди.

По оваа фотка, прифилот на Карлеуша на Инстаграм се вжешти од коментари, а фановите и кажаа дека таа „гори“ од сексапил.

 

View this post on Instagram

 

Blue

A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

Слични објави

СЕЗОНА НА ЗИМНИЦИ: Домашен традиционален македонски ајвар (РЕЦЕПТ)

Igor

КАКВА ПРОМЕНА! Адел драстично ОСЛАБЕ, за новиот изглед коментира ЦЕЛ СВЕТ (ФОТО)

Igor

Овие филмови потполно ќе го окупираат вниманието на вашите деца, но и вашето! (ВИДЕО)

Еспресо

Поради коронавирусот се одложува Филмскиот фестивал во Кан

Еспресо

Селма Хајек го сретнала својот принц кога најмалку очекувала

Еспресо

Кој не би ја тренирал? Порно-ѕвездата Миа Калифа ги препоти мажите (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Остави Коментар

дваесет − 3 =

Слични објави

ОТКРИЕНА ТАЈНАТА: Што се случуваше 7 часа пред да биде објавено дека Меган се породила?

Igor

Интересни факти за 8 Март, Денот на жената

Еспресо

24 чудни работи што ги наследуваме од родителите: Добро размислете со кого ќе имате деца!

Еспресо

Џенифер Лопез ја извади периката – Фановите останаа без зборови (ФОТО)

Еспресо

Куќа или вселенски брод? Домот на Ким и Канје „блеска“ од луксуз, само за базени потрошоле илјадници долари! (ФОТО)

Васко Спасоски

Сакам да се вљубам во Србин! За изјавата на Цеца зборува цел регион

Igor