Ознака : сескапил

Лајфстајл Сцена

Карлеуша објави жешко селфи доцна навечер: Градите кипат од сите страни (ФОТО)

Igor
Јелена Карлеуша повторно ги израдува своите верни обожаватели. И тоа со нова секси-фотка. Имено, Ј.К. во доцните часови на Инстаграм објави провокативна селфи-фотка на која...