Го промени имиџот: Риз Витерспун има нова фризура која веднаш ќе ја посакате (ВИДЕО)

Риз Витерспун, познатата актерка, ја искористи приликата на своите фанови на социјалната мрежа Инстаграм да им го сподели својот нов изглед и избор за фризура ова лето.

Дека Риз е воодушевена со новиот имиџ, може да се види на кратката видео снимка која ја објави.

 

View this post on Instagram

 

Thanks for my new summer cut @lonavigi! ‍♀️☀️

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

За фризурата на популарната актерка е задолжена Лона Виги, долгогодишна фризерка на познатите.

Летото е вистинско време за промени, па и вие размислете за боб фризурата, која ќе ви помогне да изгледате помладо и поопуштено, токму како Риз Витерспун.

Слични објави

КАКО ИЗГЛЕДА ДЕНЕС ЕСМЕРАЛДА? Ја гледавме во серијата, стана зависничка, а потоа исчезна од ТВ (ФОТО)

Igor

СВАДБА ЗА 5 ДЕНА: Вереницата на Надал откри ЗОШТО се кријат, причината е УЖАСНО чудна!

Igor

Бијонсе ги покажа раскошните облини во необично сако со изрези

Igor

НЕ ЗНААТ ШТО СО ПАРИТЕ: Нема да верувате колку пари дал Николас Кејџ за неговиот миленик ОКТОПОД (ФОТО)

Igor

Нова песна и уникатен музички спот: Лејди Гага ги почести фановите со нов хит! (ВИДЕО)

Еспресо

Бившата девојка на Аца Лукас уапсена во Црна Гора поради проституција

Igor

Остави Коментар

два + 1 =

Слични објави

Гораст и Жаре вртеа плескавици, а Бубо Каров ни објасни како да се заштитиме од коронавирусот! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Поради пластичните операции актерката не личи на себе, а има само 33 години! (ФОТО)

Igor

Цеца го одврза ќесето: Еве колку се потроши за свадбата на синот

Igor

Бетмен Велит ќе стане татко: Водителката Анастасија од Алфа е бремена! (ФОТО)

Еспресо

За оваа БУЈНА ИНФЛУЕНСЕРКА полудеа славните фудбалери, а таа откри кои! (ФОТО)

Igor

Погледнете како изгледаат ѕвездите рамо до рамо со своите помлади верзии! (ФОТО)

Еспресо
MacedonianAlbanianBulgarian