24.8 C
Скопје
12:36 - 14 април, 2024

(ФОТО) „НЕКОЈ НИ ГО УКРАЛ ХАЧИ“: Кучето на Тамара Тодевска „исчезнало“ од терасата на приземје!

Пред неколку минути преку социјалните мрежи нашата позната пејачка Тамара Тодевска побара помош од својата публика, пријатели и бројните следбеници.

„Хачи го нема! Некој го украл од тераса, живееме на приземје“ – напиша Тамара споделувајќи фотографии од прекрасниот кокер спаниел по име хачи кој од неодамна е дел од нејзиното семејство.

Фото: Принтскрин / Instagram

„Има портокалово каивче околу вратот. Ве молам споделете!“ – напиша пејачката.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tamara Todevska (@tamaratodevska)

Веруваме дека потрагата ќе има среќен крај, а Хачи набрзо ќе се врати дома.

Слични објави

Познат српски рапер заврши зад решетки во Тајланд, го фатиле под дејство на недозволени супстанции

Еспресо

(Фото) Меган и Хари никогаш посреќни, а на социјалните мрежи ги направија лом: „Нели не сакаа внимание?!“

еспресо

Астропрогноза за недела, 14 април: Лавовите ќе пленат со харизма, Јарците мора да покажат одлучност

еспресо

(Фото) Се омажи ќерката на Бранко Црвенковски: Марија во елегантна венчаница го кажа судбинското „да“

еспресо

За Раковите богатство, за Девиците изобилство: Парите и хороскопските знаци во месец мај

еспресо

(Фото) Поранешниот сопруг на Драгана Мирковиќ лудува во Виена: Вечерни журки, пијалак и цигара

еспресо
Се вчитува....