Есента никогаш не изгледала подобро! Шик парче облека кое ќе ве стопли и направи да изгледате фантастично (ГАЛЕРИЈА)

Ролката е парче облека кое што секоја жена мора да го поседува во својот плакар.

Тоа е најпопуларното есенско парче кое може да се носи на безброј начини. Греат во текот на ладните денови, а со нив секоја комбинација изгледа одлично. Тешко е некоја дама да успее да им одолее.

Можете да ги носите со сако во комбинација со фармерки или здолниште, во било која комбинација тие ќе стојат одлично! Ролките лесно се вклопуваат и во елегантниот, а и во спортскиот стил.

Погледнете само дел од комбинациите кои може да ве инспирираат и да ви помогнат во изборот на следниот стајлинг.

The gallery was not found!

Слични објави

Повторно сите гледаа само во неа: Првата дама во совршена модна комбинација

Igor

Никогаш не излегуваат од мода: Како да ги комбинирате белите фармерки (ФОТО)

Igor

Велигденски јајца: Колку долго можете да ги јадете?

Igor

СЕ ПРЕПОЗНАВТЕ ЛИ? Избрзани одлуки кои жените ги прават по раскинување

Igor

БЕЗВРЕМЕНСКО ПАРЧЕ: Како правилно се перат фармерки?

Igor

Пеколно „жешки“ сцени на почетокот од новиот спот на Катарина Грујиќ: Го фатила момчето во неверство, па подготвува одмазда (ВИДЕО)

Еспресо

Остави Коментар

пет + 11 =

Слични објави

Едвај стоел на нозе: Бен Афлек мртов пијан (ВИДЕО)

Igor

И Калиопи почна да изненадува: Пејачката објави фотка со деколте до папок (ФОТО)

Васко Спасоски

Селма Бајрами „настегана“ во латекс, облини на сите страни! (ФОТО)

Igor

ЕДВАЈ СЕ СПАСИ, а сега популарната пејачка ги покажа облините во ЛЕОПАРД БИКИНИ (ФОТО)

Igor

Принцот Хари доживеал нервен слом во Канада?

Еспресо

Трик кој и Меган Маркл го користи: Оваа фризура гарантирано ќе ве подмлади (фото)

Igor