Душко Тошиќ веќе не ја следи Карлеуша на Инстаграм: Објави фотографија со друга жена

Душко Тошиќ веќе не ја следи Јелена Карлеуша на Инстаграм, тој ја следи само нејзината покојна мајка, Дивна Карлеуша, на која често и коментираше и ги лајкуваше фотографиите.

Од друга страна, Јелена сè уште го следи својот сопруг Душко Тошиќ, што е видливо на листата од само 37 профили кои познатата пејачка ги следи на Инстаграм.

Душко на ИнстаСтори објави фотографија со сестрата Катарина, на која неодамна и беше роденден.

Катарина е една од најважните лица во неговиот живот, пренесуваат изворите.

Слични објави

На Сораја не ѝ требаат воздушни перничиња: Ги провози градите во „ферарито“ (ФОТО)

Igor

Доста време посветив, не беше едноставно: Пејачката Гиговска положи возачки испит! (ВИДЕО)

Васко Спасоски

Карлеуша ја обвини Аријана Гранде дека ја копира, но изгледа дека е обратно (ФОТО)

Еспресо

Се случи и првото запросување во Кан

Igor

Џастин Бибер ја продава луксузната вила: Вратите се отвараат со отисок од прст, а еве како изгледа внатре (ФОТО)

Igor

Емили Ратајковски во црно и минијатурно бикини! Малку недостига да се види „забранетото“ (ФОТО)

Igor

Остави Коментар

20 − 6 =

Слични објави

Мала победа на Бред Пит над Анџелина Џоли: Ќе ги помине празниците со децата

Еспресо

Доби честитка и од Драгана Мирковиќ: Жан Клод Ван Дам наполни 60 години! (ФОТО)

Васко Спасоски

Го криеше ЦЕЛИ ДВЕ ГОДИНИ: Анастасија Ражнатовиќ ја објави првата ФОТОГРАФИЈА со дечкото Ѓорѓе!

Igor

Незгоден крој на фустанот: Луѓето мислат дека Кејт Мидлтон намерно ги покажала брадавиците (ФОТО)

Igor

ДАНИ ДИМИТРОВСКА со нов имиџ: Денес сакам да биде шарено

Igor

Ниту заштитна маска не го го спречи Бен Афлек да „ужива“ во пороците (ФОТО)

Еспресо